طراحی سایت با گروه نرم افزاری صددروازه

طراحی سایت با گروه نرم افزاری صددروازه

جدیدترین اخبار سیاسی صفحه 3
ایرنا : اعضای سازمان ملل اقدامات لازم را برای اجرای برجام انجام دهند
نیویورک- ایرنا- نمایندگی هلند در سازمان ملل متحد که تسهیلگر اجرای قطعنامه 2231 در سال 2018 بود، با تایید پایبندی ایران به تعهدات برجام، از سایر اعضای جامعه بین الملل نیز خواست تا اقدامات لازم را برای اجرای توافق هسته ای انجام دهند.
تسنیم : ارائه گزارش فعالیت‌های شورایعالی انقلاب فرهنگی در جلسه با روحانی
دبیر شورایعالی‌ انقلاب فرهنگی گفت: گزارش فعالیت‌ها و اقدامات شورایعالی انقلاب فرهنگی در جلسه اخیر این شورا به رئیس‌جمهور اعلام شد.
جهان نیوز : وزیر کشور: اینکه «دولت ارز را گران کرد» دروغ است
وزیر کشور گفت: اینکه برخی گفتند و احیاناً کماکان می‌گویند که دولت خودش ارز را گران کرده است این یک ادعای دروغ است. دولت می‌داند با افزایش قیمت ارز، تنش‌های اجتماعی بیشتر می‌شود.
ایرنا : بلقیس اسفراین در اولویت ثبت جهانی قرار می گیرد
بجنورد- ایرنا- مدیر پایگاه ملی مجموعه تاریخی بلقیس اسفراین گفت: دفتر امور پایگاه های جهانی میراث فرهنگی، پرونده شهر تاریخی بلقیس را در اولویت ثبت میراث جهانی قرار می دهد.
ایرنا : حکیم‌باشی‌های امروز ما
تهران- ایرنا- باید دانش عمومی مردم در رابطه با اقتصاد ارتقا یابد و اقتصاددانان باید به زبان مردم با آنها سخن گویند و آنها را قانع کنند که یافته‌های دانش اقتصاد می‌‌تواند به بهبود زندگی آنها کمک کند و چیزی به نام اقتصاد تجربی که بی‌نیاز از مطالعه و بررسی و تحقیق دقیق و عمیق باشد، وجود ندارد.
ایرنا : عفونت زخم فقر
تهران- ایرنا- فقر فقط در چهره‌های تکیده شده و شکم‌های به پشت چسبیده گرسنگان خلاصه نمی‌شود، بلکه با مسائل اجتماعی در هم تنیده است. بیراه نیست اگر بگوییم فقر زیربنا و ریشه تمام آسیب‌های اجتماعی است.
ایرنا : افزایش بودجه‌ توانبخشی پس از اعتراض معلولان
تهران - روزنامه مردم سالاری طی گزارشی در شماره روز چهارشنبه خود به بررسی اعتراض‌های جامعه‌ معلولان سراسر کشور، برای حمایت از معلولان و افزایش یک هزار و 100 میلیارد تومان به بودجه‌ بهزیستی پرداخته است.
ایرنا : مصادیق فساد سیاسی کدام است
تهران- ایرنا- رهبر معظم انقلاب همواره به مسئولان کشور از جمله رؤسای قوا و یا رئیس‌جمهوری رهنمود کرده‌اند که مسئولان باید شایسته سالاری و پاسخگویی به مردم را در دستور کار قرار دهند.
ایرنا : بزرگان در برابر تندروی سکوت نکنند- عبدالله ناصری*
تهران - ایرنا: اگر تاریخچه کنشگری جریان افراطی و رادیکال در ایران را مرور کنیم، درخواهیم یافت که از نیمه‎های دولت دوم سازندگی این جریان البته به شکل محدودتر و بیشتر در حوزه مدنی و کمتر در کانون‎های حاکمیتی فعالیت خود را آغاز کرده است.
ایرنا : سواحل مکران 2 بال توسعه ایران و پاکستان است
زاهدان - ایرنا - استاندار سیستان و بلوچستان با بیان اینکه سواحل مکران هزار و 500 کیلومتر طول دارد، گفت: 750 کیلومتر ساحل مکران در ایالت بلوچستان پاکستان و 750 کیلومتر دیگر آن در سیستان و بلوچستان ایران به مثابه 2 بال برای توسعه این 2 کشور است.
جهان نیوز : عباس عبدی حرف‌هایش درباره سقوط نظام را پس گرفت
عبدی همانطور که خود نیز اذعان دارد، برای «نارضایتی مردم»! از نظام اسلامی سندی غیر از برداشت شخصی خود و مجموعه مطالعاتی که البته سند آنها را هم ارائه نکرده! ندارد.
جهان نیوز : رحمانی‌فضلی: اینکه «دولت ارز را گران کرد» دروغ است
وزیر کشور گفت: اینکه برخی گفتند و احیاناً کماکان می‌گویند که دولت خودش ارز را گران کرده است این یک ادعای دروغ است. دولت می‌داند با افزایش قیمت ارز، تنش‌های اجتماعی بیشتر می‌شود.
ایرنا : ثبات بورس نتیجه مهار هیجان‌ها در بازار
تهران- ایرنا- همایون دارابی کارشناس بازار سرمایه در بررسی عرضه نفت در بورس انرژی، وضعیت این روزهای بورس و چرایی افت شاخص‌ها پرداخته و فضای کنونی بورس را باثبات می‌داند و دلیل اصلی این ثبات را فاصله‌گرفتن بخش‌های مختلف اقتصاد از فضای هیجانی دانسته است.
ایرنا : جذب دانشجویان به قرآن و معارف دینی افزایش یافته است
سبزوار - ایرنا - رئیس مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: جذب دانشجویان، کارمندان واستادان دانشگاههای علوم پزشکی کشور به فعالیت های قرآنی بیش از سه برابر افزایش یافته است.
ایرنا : محور تغییر لایحه بودجه 98
تهران- ایرنا- حسن روحانی در پایان نشست مشترک سران قوا اعلام کرد: مقام معظم رهبری رهنمودی دادند که در همین چارچوب ممکن است در مواردی برای بودجه سال آینده اصلاحاتی لازم باشد. خبرها حکایت از آن دارد که این اصلاحات در سقف منابع بودجه عمومی با محوریت اصلاح سهم صندوق توسعه ملی صورت می‌گیرد.
ایرنا : مهد کشتی آزاد ایران میزبان جام باشگاههای جهان
تهران - ایرنا - برگزاری جام باشگاههای کشتی آزاد و فرنگی در استان های مازندران و اردبیل و بعد از تغییر و تحولاتی که در فدارسیون پس از استعفای رسول خادم رخ داد، می تواند زمینه ساز دوره ای جدید در کشتی ایران باشد.
ایرنا : بانک‌های خود مختار
تهران- ایرنا- بهمن‌ماه سال 90 رئیس‌کل وقت بانک مرکزی با صدور مصوبه‌ای تعیین نرخ سود سپرده‌های بانکی را در اختیار بانک‌ها قرار داد و حداکثر نرخ سود بانکی را 20 درصد تعیین کرد. این تصمیم سرآغاز رقابت بین بانک‌ها در بالا بردن نرخ سود بود.
ایرنا : وارونه نمایی های اعجاب آور از تلگرام تا برجام
تهران- ایرنا- «تلگـــــــرام با دســـــــتور روحانی فیلتر شد» این تیتر اعجاب آور یکی از خبرگزاری‌های نزدیک به اصولگرایان است که از قول آقای ضرغامی نقل شده و در شبکه‌های اجتماعی انتشار فراوان یافته است.
ایرنا : ورزش کارگری زنجان نیازمند حامی مالی مناسب است
زنجان - ایرنا - رئیس هیات ورزش کارگری استان زنجان گفت: ورزش کارگری این استان برای فعالیت هرچه بهتر و بیشتر نیازمند حامی مالی مناسب است.
ایرنا : معادله سه مجهولی عرضه مسکن
تهران- ایرنا- عرضه مسکن در محدوده فرسوده و «مستعد ساخت‌و‌ساز» در درون‌ شهرها به‌دلیل نارسایی‌ سیاست‌ جدید دولت، با سه مجهول مواجه است.
تسنیم : ولایتی: باید از انحرافاتی که در جهان اسلام ایجادشده دوری کرد
مشاور مقام معظم رهبری در امور بین‌الملل گفت: باید از انحرافاتی که در جهان اسلام به‌وجود آمده دوری کرد.
تسنیم : روحانی: توجه شورایعالی انقلاب فرهنگی به کاستی‌های اخلاقی ضروری است
رئیس‌جمهور گفت: توجه شورایعالی انقلاب فرهنگی به کاستی‌ها و ضعف‌های اخلاقی جامعه ضروری است.
جهان نیوز : دعوای رانت ۱۸ میلیارد دلاری در دولت بالا گرفت
انتشار گفت‌وگویی از حسام‌الدین آشنا در روزی که جهانگیری به هرمزگان رفت و مورد استقبال خاله‌اش قرار گرفت، نشان می‌دهد که جلسه تصمیم‌گیری درباره ارز ۴۲۰۰ تومانی بیشتر به خاله بازی شبیه بوده است.
جهان نیوز : آقای تهیه‌کننده به وعده‌اش عمل کرد!
آفتاب : مردم چقدر برای زلزله‌زدگان کرمانشاه به حساب زیباکلام واریز کردند؟
یک استاد علوم سیاسی دانشگاه تهران و فعال اصلاح‌طلب به شکاف‌های ایجادشده از سال ۵۸ تا کنون در جامعه ایران اشاره کرد و گفت: حاکمیت دموکراسی تنها راه برون‌رفت از وضعیت کنونی و پر کردن شکاف‌های موجود است.
ایرنا : عناوین روزنامه های خراسان رضوی در 21 آذر ماه
روزنامه های خراسان رضوی روز چهارشنبه 21 آذر 1397 مطالب متنوعی منتشر کردند که عنوانهای برجسته آنها مرور می شود.
ایرنا : نشستی تخصصی در نکوداشت آیت الله موسوی اردبیلی
تهران - ایرنا - نشست تخصصی وعلمی با دو موضوع آزادی عقیده، ارتداد و استقلال قوه قضاییه عنوان دومین نشست مراسم نکوداشت آیت الله موسوی اردبیلی بود .
ایرنا : نقش راهبردی هرمزگان در توسعه اقتصاد کلان کشور
بندرعباس - ایرنا- استان هرمزگان در روزهای اخیر میزبان حضور مسوولان ارشد نظام بود که در این سفر بار دیگر نقش راهبردی این استان در عرصه های داخلی و بین المللی از سوی همه مسوولان مورد تاکید قرار گرفت.
ایرنا : المپیاد ورزشی دانش آموزان با عنوان انقلاب درالبرز آغاز شد
کرج-ایرنا- نهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانش آموزان با شعار « افتخار به گذشته و امید به آینده » در مدارس استان البرز شد.
ایرنا : رای الیوم: دفاع کوشنر از بن سلمان از قتل خاشقچی فاجعه بارتر بود
تهران - ایرنا - روزنامه «رای الیوم» نوشت که فجیع تر از مساله قتل «جمال خاشقچی» روزنامه نگار و منتقد عربستانی دفاع «جرد کوشنر» داماد «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری آمریکا و از مشاوران وی از «محمد بن سلمان» ولیعهد سعودی بود.
ایرنا : دو روی سکه درآمدزایی مدارس
تهران - روزنامه ابتکار در شماره امروز چهارشنبه خود نکات مثبت و چالش‌هایی پیش رو طرح «اقتصاد مدرسه» را بررسی کرده است.
ایرنا : 50 حزب و گروه سیاسی در قم فعالیت می کند
قم- ایرنا- مدیرکل دفتر امور سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری قم گفت: در حال حاضر 50 حزب و گروه سیاسی مجوز دار در سطح این استان فعالیت می کند که بعضی شعبه ای از حزب اصلی کشور هستند.
ایرنا : باید زمینه سرمایه گذاری چین، ژاپن و اروپا در چابهار فراهم شود
تهران - ایرنا - کارشناس مسائل شبه قاره با اشاره به موقعیت بسیار مساعد بندر چابهار در مقایسه با بنادر جنوب خلیج فارس گفت:ایران باید چین، ژاپن و حتی کشورهای اروپایی را به طرف چابهار بکشاند و این کشورها هم در این بندر سرمایه‌گذاری کنند.
جهان نیوز : یزدی: دشمن می‌خواست تهران را به آشوب بکشد
فرمانده سپاه محمد رسول الله تهران بزرگ گفت: دشمن می‌خواست تهران را به آشوب بکشد ولی تفکر حججی‌ها در سایر جوانان این مرز و بوم و امثال محمدحسین حدادیان متبلور شد و جلوی این نقشه شوم گرفته شد.
جهان نیوز : تأثیر نوسانات ارز بر تعداد زندانیان مهریه
یک نماینده مجلس تأثیر نوسانات بازار ارز بر تعداد زندانیان مهریه را تشریح کرد.
ایرنا : مشکلات، صنایع دستی را به ستوه آورده است
اصفهان- ایرنا- صنایع دستی ایران برغم منحصر به فرد بودن در جهان و عشق و دلدادگی هنرمندانش در ساختن و پرداختن آثار شگفت‌انگیز در برابر مشکلات و موانع امروز به ستوه درآمده است، معضلات فراروی فعالان این صنعت مهم با حضور کارشناسان در خبرگزاری ایرنا اصفهان مورد نقد و بررسی قرار گرفته است.
ایرنا : دستگاه اندازه گیری درصنایع نفت وشیمی در اراک بومی سازی شد
اراک - ایرنا - عضو پارک علم و فناوری استان مرکزی گفت: دستگاه اندازه گیری کشش بین سطحی و زاویه تماس در دما و فشار بالا با حمایت پارک علم و فناوری استان مرکزی در اراک بومی سازی و تولید شد.
ایرنا : برنامه های سالگرد پیروزی انقلاب در یزد مردمی باشد
یزد - ایرنا - سرپرست استانداری یزد گفت: ویژه برنامه های چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در این استان مردمی و بدون موازی کاری با هدف بیان دستاوردهای نظام به مردم و جوانان باشد.
جهان نیوز : روزنامه‌های سیاسی، چهارشنبه ۲۱ آذر
ایرنا : قزوین میزبان مسابقات والیبال دسته یک نوجوانان کشور است
قزوین - ایرنا - مشاور ورزشی شهردار قزوین گفت: رقابت های والیبال دسته یک نوجوانان باشگاه های کشور با حضور پنج تیم به میزبانی این شهر برگزار می شود.
ایرنا : 90 درصد نفرات تیم ملی بوکس در مسابقات اهواز انتخاب می شوند
اهواز - ایرنا - سرمربی تیم ملی بوکس ایران گفت: بیش از 90 درصد نفرات اصلی تیم ملی از دل مسابقات قهرمانی کشور در اهواز انتخاب می شوند و بوکسورهای برتر این رقابت ها به حق خود می رسند.
ایرنا : استرالیا در بیت المقدس کنسولگری می زند
کوالالامپور- ایرنا- برخی منابع خبری گزارش دادند: دولت اسکات موریسون نخست وزیر استرالیا رای نهایی در مورد انتقال سفارتش در اراضی اشغالی به بیت المقدس داده است اما در شرایط کنونی صرفا یک دفتر کنسولگری در بیت المقدس افتتاح می شود.
ایرنا : مهمترین عناوین خبری ایرنا از شامگاه سه شنبه تا صبح چهارشنبه
تهران- ایرنا- جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی با حضور رئیس جمهوری و ابراز رضایت وی از رشد علمی کشور، تائید مقام پنجم ایران در جهان در تولید ناوشکن و شناور از سوی معاون وزیر دفاع، اعلام شناسایی املاک مفسدان اقتصادی از سوی معاون امور اسناد سازمان ثبت اسناد و املاک، رشد چشمگیر صادرات آلمان به ایران به رغم تحریم های آمریکا، درخواست دبیرکل سازمان ملل متحد از بازیگران منطقه ای و بین المللی برای تضمین تداوم برجام و مخالفت دوباره نخست وزیر عراق با تحریم های ایران همزمان با سفر وزیر انرژی آمریکا به بغد%
ایرنا : چهار بوکسور خوزستانی فینالیست مسابقات قهرمانی کشور شدند
اهواز - ایرنا - سرپرست تیم بوکس خوزستان گفت: چهار بوکسور خوزستانی پس از پیکار با حریفان خود در رقابت های بوکس قهرمانی کشور به بازی فینال صعود کردند.
آفتاب : دیدار وزیر اطلاعات با پدر شهید فهمیده عکس
وزیر اطلاعات با تأکید بر پاسداشت و تکریم هرچه بیشتر خانواده‌های شهدا، گفت: امنیت امروز کشور مرهون خون شهدا است
ایرنا : صفحه اول روزنامه های اصفهان- چهارشنبه 21 آذر
ایرنا : مشکلات صنایع دستی را به ستوه آورده است
اصفهان- ایرنا- صنایع دستی ایران برغم منحصر به فرد بودن در جهان و عشق و دلدادگی هنرمندانش در ساختن و پرداختن آثار شگفت‌انگیز در برابر مشکلات و موانع امروز به ستوه درآمده است، معضلات فراروی فعالان این صنعت مهم با حضور کارشناسان در خبرگزاری ایرنا اصفهان مورد نقد و بررسی قرار گرفته است.
ایرنا : سفر رهبر کره شمالی به سئول سال 2018 انجام نمی شود
پکن- ایرنا- در ادامه گمانه زنی ها در مورد امکان سفر «کیم جونگ اون» رهبر کره شمالی به سئول، یک مقام کاخ ریاست جمهوری کره جنوبی معتقد است این سفر ممکن است در سال 2018 میلادی انجام نشود.
جهان نیوز : ما در جنگ آدم‌های زناکار و شراب خواری در جبهه داشتیم که به عنوان غواص شهید شدند و این معجزه اسلام بود/ در آمریکا، انگلیس، ایتالیا و آلمان بحث سیاسی در دانشگاه ممنوع است/ قفل آمریکاست و کلید همین جاست
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با اشاره به اینکه اقتصاد برجامی قرار بود ظرف ۲ ماه مشکل آب مردم را حل کند، گفت: این هنر برجام و FATF است که آمریکا بدون جنگ اهداف خود را پیش ببرد.
ایرنا : دادگاه تایلند رای به حبس فوتبالیست بحرینی داد
کوالالامپور-ایرنا- یک دادگاه در بانکوک تایلند با تشکیل جلسه برای تعیین وضعیت فوتبالیست بحرینی بازداشت شده ، به حبس وی تا زمانی که در مورد استرداد او به کشورش و یا بازگشتش به استرالیا تصمیم گیری شود، رای داد.
جام نیوز : خودروسازان پیش چشم دولت مردم را زیر گرفتند!
جهان نیوز : تصمیمات مجلس، شورای نگهبان، مجمع تشخیص مصلحت نظام و قوه قضائیه برای مردم شفاف شود/ نماینده‌ای که با چند پیامک بترسد، به درد مجلس نمی‌خورد/ اصلاح طلبان هم دیگر با روحانی حال نمی‌کنند!
محمد دهقان گفت: ابتدا باید شفافیت در مجلس محقق شود تا ما از شورای نگهبان، مجمع تشخیص مصلحت نظام و قوه قضائیه بخواهیم که تصمیمات و آرای خود را شفاف به مردم اعلام کنند.
ایرنا : شرکت پمپئو در نشست قطعنامه ای که آن را نقض کرده اند
نیویورک- ایرنا-« مجرم به صحنه جرم بر می گردد»، مصداق وزیر خارجه آمریکا است که می خواهد روز چهارشنبه در نشست شورای امنیت با موضوع قطعنامه 2231 شرکت کند. آمریکا پیشتر با خروج از برجام این قطعنامه را نقض کرده است.
ایرنا : فیسبوک از تهدید بمب گذاری در مقر خود خبر داد
تهران - ایرنا - فیسبوک تایید کرد که تهدیدی مبنی بر بمب گذاری در مقر این شرکت در ایالت کالیفرنیای آمریکا دریافت کرده و مقام ها در حال بررسی این موضوع هستند.
ایرنا : پمپئو در نشست شورای امنیت درباره ایران شرکت می کند
تهران - ایرنا - وزارت خارجه آمریکا تایید کرد که وزیر خارجه این کشور در نشست روز چهارشنبه شورای امنیت برای بررسی گزارش دبیرکل سازمان ملل درباره قطعنامه 2231 پیرامون ایران شرکت می کند.
ایرنا : ترامپ به پرونده دستگیری مدیر هوآوی ورود می کند
تهران - ایرنا - رئیس جمهوری آمریکا گفت: در صورتی که ورودم به پرونده دستگیری مدیر ارشد مالی شرکت هوآوی به حصول توافق تجاری میان واشنگتن و پکن کمک کند، این کار را انجام می دهم.
ایرنا : بازی قدرت ها در خاورمیانه
روزنامه نسل فردا در ستون سرمقاله امروز خود مطلبی را با عنوان ' بازی قدرتها در خاورمیانه ' به قلم مریم عمادی منتشر کرد.
تسنیم : گزارش ویدئویی تسنیم از اورهال جنگنده‌ میگ 29
متخصصان نیروی هوایی ارتش 27 سال است که توانسته‌اند بدون کمک‌ خارجی جنگنده‌های میگ-29 را اورهال کنند.
ایرنا : پلیس شهر استراسبورگ فرانسه به حال آماده باش درآمد
تهران- ایرنا- پلیس در شهر استراسبورگ فرانسه در پی تیراندازی یک فرد مسلح که به کشته شدن دست کم چهار تن انجامید، به حال آماده باش درآمد.
ایرنا : تحولات منطقه در سفر مقام آمریکایی به ریاض بررسی شد
تهران- ایرنا- معاون وزیر خارجه آمریکا در امور خلیج فارس با وزیر خارجه عربستان تحولات منطقه را بررسی کردند.
ایرنا : کانادا مدیر شرکت هوآوی را آزاد کرد
تهران - ایرنا - دادگاهی در کانادا مدیر ارشد مالی شرکت هوآوی را که در انتظار استرداد به آمریکا است، با وثیقه 7.5 میلیون دلاری آزاد کرد.
تسنیم : بودجه سال آینده چقدر به نفت وابسته است؟
عضو کمیسیون برنامه بودجه مجلس میزان وابستگی بودجه سال 98 به درآمدهای نفتی را تشریح کرد.
ایرنا : تونس جزئیات تازه ای از ترور فرمانده حماس را فاش کرد
تهران - ایرنا - وزارت کشور تونس هویت تیم ترور مهندس «محمد الزواری» شهروند تونسی و از فرماندهان شاخه نظامی جنبش مقاومت اسلامی (حماس) را فاش کرد.
تسنیم : نمایندگان مخالف تفکیک وزارتخانه‌ها هستند
عضو کمیسیون صنایع مجلس با بیان اینکه نمایندگان مخالف تفکیک وزارتخانه‌ها هستند،گفت: تفکیک وزارتخانه در شرایط فعلی هیچ ضروررتی ندارد.
ایرنا : صعود تاتنهام، پاری سن ژرمن و لیورپول به مرحله یک هشتم نهایی
تهران - ایرنا - تیم های تاتنهام، پاری سن ژرمن و لیورپول صعود خود را به مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا قطعی کردند و تیم های اینترمیلان و ناپولی نیز ناباورانه ازگردونه این رقابت ها حذف شدند.
ایرنا : نجات برگزیت؛ آخرین شانس «می» برای ماندن در قدرت
لندن - ایرنا - نخست‌وزیر انگلیس روز دوشنبه به‌رغم مخالفت‌های گسترده داخلی، رأی‌گیری پارلمان درباره توافقنامه خروج از اتحادیه اروپا را یک ماه به تعویق انداخت تا آخرین شانس خود را برای نجات این توافق و ماندن در قدرت به بوته آزمایش بگذارد.
تسنیم : تشریح نوسانات ارز بر تعداد زندانیان مهریه از زبان یک نماینده مجلس
یک نماینده مجلس تأثیر نوسانات بازار ارز بر تعداد زندانیان مهریه را تشریح کرد.
ایرنا : حضور نیروهای بیگانه در یمن قابل توجیه نیست
تهران- ایرنا- رئیس هیات اعزامی انصارالله یمن به مذاکرات صلح سوئد گفت که هیچ توجیهی برای حضور نیروهای بیگانه در این کشور وجود ندارد.
تسنیم : تشکیل کمیته‌ای در کمیسیون کشاورزی برای بررسی معاهده پاریس
عضو هیئت‌رئیسه کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس از تشکیل کمیته‌ای در این کمیسیون برای بررسی اشکالات معاهده پاریس خبر داد.
آفتاب : سردار غیب پرور: مسیر اصلی بسیج تحقق مردم سالاری دینی است
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: بسیج برای استحکام و برنامه ریزی طرح های خود حساب ویژه ای روی جوانان مستعد و انقلابی باز کرده است.
ایرنا : خواهان تقویت روابط با آمریکا با حفظ استقلال عراق هستیم
بغداد - ایرنا - 'عادل عبدالمهدی' نخست وزیر عراق در تماس تلفنی 'مایک پنس' معاون رییس جمهوری آمریکا با وی، تاکید کرد که بغداد خواستار تقویت روابط با آمریکا در چارچوب حفظ استقلال و حاکمیت ملی عراق است.
ایرنا : فساد در وزارت حج و عمره عربستان گسترش یافته است
تهران-ایرنا- هیات بین المللی نظارت بر مدیریت حرمین شریفین با انتقاد از عملکرد وزارت حج و عمره عربستان تاکید کرد که این وزارتخانه به شدت دچار فساد مالی و اداری شده است.
ایرنا : خسارت سیل به بخش کشاورزی دزفول
دزفول - ایرنا - توفان و سیل چند روز گذشته خسارت های زیادی به بخش کشاورزی شهرستان دزفول وارد کرده است. عکس: محمد رضا افضل پور - عاطفه جوادی
ایرنا : بازدید مدیرعامل بانک صنعت و معدن از کارخانجات صنعتی شهرستان اردبیل
ایرنا - اردبیل - حسین مهری مدیرعامل بانک صنعت و معدن روز سه شنبه از کارخانه های آرتا پلاست،آرتا ویل تایر،آذر ساروج ،شرکت رویای هفت آسمان سبلان و کارخانه مایوان (تولید مینی بوس) بازدید کرد.*3*
تسنیم : نامه نمایندگان اصفهان به روحانی درباره احیای زاینده‌ رود
جمعی از نمایندگان استان اصفهان طی نامه‌ای به رئیس‌جمهور خواستار برداشت از صندوق توسعه ملی شدند.
جهان نیوز : نماینده اصلاح‌طلب: روحانی پاسخگو نیست
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: این‌که زبان روحانی متواضعانه و پاسخگو نیست، این زبان اصلاح‌طلبی نیست و ما به این انتقاد داریم.
ایرنا : گالاتاسرای راهی لیگ اروپا شد
تهران-ایرنا- تیم فوتبال گالاتاسرای ترکیه شه شنبه شب با وجود شکست برابر پورتو پرتغال، جواز حضور به لیک باشگاه های اروپا را کسب کرد.
ایرنا : مراسم پایانی دومین جشنواره ملی فناوری های آب در مشهد
ایرنا - مشهد - مراسم پایانی دومین جشنواره ملی فناوری های آب روز سه شنبه در مشهد برگزار شد.*3*
ایرنا : مقام اماراتی:قطر به تحریک علیه همسایگانش ادامه می دهد
تهران- ایرنا- وزیر مشاور در امور خارجی امارات که کشورش به همراه عربستان و بحرین دو عضو دیگر شورای همکاری خلیج فارس و مصر از سال گذشته با قطع روابط با قطر مرزهای خود را به روی این کشور بستند، گفت که دوحه به تحریک علیه همسایگان خود ادامه می دهد.
ایرنا : افتتاح نمایشگاه تخصصی فرش ماشینی دستباف در اصفهان
ایرنا - اصفهان - بیست و یکمین نمایشگاه تخصصی صادراتی فرش دستباف اصفهان عصر سه شنبه در محل برگزاری نمایشگاه های بین المللی این شهر گشایش یافت. *3*
ایرنا : تیراندازی در استراسبورگ فرانسه یک کشته برجا گذاشت
تهران- ایرنا- تیراندازی در یک بازار کریسمس در شهر استراسبورگ در فرانسه دست کم یک کشته و سه زخمی برجا گذاشت.
ایرنا : حال ایرج دانایی فرد پیشکسوت فوتبال وخیم شد
شیراز- ایرنا- مدیر بیمارستان نمازی شیراز حال ایرج دانایی فر بازیکن اسبق استقلال و تیم ملی فوتبال ایران را وخیم اعلام کرد و گفت: با وجود تلاش پزشکان، حال عمومی این ورزشکار پیشکسوت خوب نیست.
ایرنا : کتابخانه‌ها فضایی برای پایگاه فرهنگی، اجتماعی و هنری است
یزد - ایرنا - معاون برنامه‌ریزی، پژوهش و فناوری نهاد کتاب‌خانه‌های عمومی کشور گفت : کتابخانه‌ها ازجمله فضایی بسیار مناسب برای پایگاه‌های فرهنگی، اجتماعی و هنری جامعه است که نقش مؤثری در ارتقای سطح آگاهی مردم دارد.
ایرنا : وزیر انرژی آمریکا در اربیل با مسعود بارزانی دیدار کرد
اربیل – ایرنا - وزیر انرژی آمریکا عصر سە شنبە در اربیل با مسعود بارزانی دیدار و دو طرف در پایان این دیدار بر تفاهم و توسعە روابط اقتصادی فیمابین تاکید کردند.
ایرنا : سهم کشور ما از مقاله های علمی دنیا در حال رشد است
ایرنا : امسال بودجه پژوهش و فناوری کشور به بالای 14 هزار میلیارد تومان می رسد
ایرنا : طرح قاضی مدرسه به کاهش وقوع جرم کمک می کند
قزوین - ایرنا - مدیر کل آموزش و پرورش استان قزوین گفت: طرح قاضی مدرسه از زمینه های همکاری آموزش و پرورش با دستگاه قضایی است و نقش موثری در جلوگیری و کاهش وقوع جرم در جامعه ایفا می کند.
ایرنا : 417 مدال آور مسابقات ورزشی در گلبهار تجلیل شدند
مشهد- ایرنا- 417 مدال آور مسابقات ورزشی استانی، کشوری، آسیایی و جهانی شهر جدید گلبهار روز سه شنبه طی مراسمی با حضور مدیران استانی و شهرستانی تجلیل شدند.
ایرنا : نخست وزیر عراق بار دیگر با تحریم های ایران مخالفت کرد
بغداد - ایرنا - همزمان با 'ریک پری'سفر وزیر انرژی آمریکا به بغداد، 'عادل عبدالمهدی' نخست وزیر عراق بار دیگر بر موضع کشورش در مخالفت با تحریم های آمریکا علیه مردم ایران تاکید کرد.
ایرنا : افتتاح نیروگاه هرمز توسط معاون رییس جمهوردر بندرعباس
بندرعباس -ایرنا-نیروگاه 160 مگاواتی هرمز امروز سه شنبه با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهوری درمنطقه ویژه صنایع معدنی فلزی خلیج فارس به بهره برداری رسید
ایرنا : برگزیت فرصت همکاری برای اسلام آباد و لندن است
اسلام آباد- ایرنا - وزیر امور خارجه پاکستان، خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا (برگزیت) را فرصت همکاری کشورش با انگلیس عنوان کرد و گفت:امید است که همکاری های اسلام آباد و لندن در همه زمینه ها گسترش یابد.
ایرنا : سواحل مکران 2 بال توسعه ایران و پاکستان است
زاهدان- ایرنا- استاندار سیستان و بلوچستان با بیان اینکه سواحل مکران هزار و 500 کیلومتر طول دارد، گفت: 750 کیلومتر ساحل مکران در ایالت بلوچستان پاکستان و 750 کیلومتر دیگر آن در سیستان و بلوچستان ایران به مثابه 2 بال برای توسعه این 2 کشور است.
ایرنا : آمریکا 13 کشور را به نقض آزادی مذهبی متهم کرد
نیویورک- ایرنا- وزیر خارجه آمریکا بار دیگر ایران و 12 کشور دیگر را به نقض آزادی مذهبی متهم کرد و ارتقای این آزادی را در جهان، یکی از اولویت های دولت ترامپ نامید.
ایرنا : بازدیدجهانگیری ازطرح توسعه بندر شهید رجایی
بندرعباس - ایرنا - معاون اول رییس جمهور روز سه شنبه از مرحله سوم طرح توسعه بندر شهید رجایی بازدید کرد.
جهان نیوز : سرداریزدی: دشمن می‌خواست تهران رابه آشوب بکشد
فرمانده سپاه محمد رسول الله تهران بزرگ گفت: دشمن می‌خواست تهران را به آشوب بکشد ولی تفکر حججی‌ها در سایر جوانان این مرز و بوم و امثال محمدحسین حدادیان متبلور شد و جلوی این نقشه شوم گرفته شد.
آفتاب : سازمان ثبت اسناد: املاک مفسدان اقتصادی را شناسایی کردیم
معاون امور اسناد سازمان ثبت اسناد و املاک گفت: املاک مفسدان اقتصادی شناسایی شده و کل اموال ثبت شده آنان در بانک های اطلاعاتی ما موجود است.
ایرنا : 159 مقاله به دبیرخانه همایش سبک زندگی و سلامت در یزد ارسال شد
یزد - ایرنا - دبیر دومین همایش ملی سبک زندگی و سلامت در یزد گفت: 159 مقاله به دبیرخانه این همایش ارسال شد که تاکنون تعدادی از مقاله‌ها توسط هیات داوران بررسی و در همایش ارائه می‌شود.
ایرنا : افتتاح بزرگترین آب شیرین کن کشور در بندرعباس با حضور جهانگیری
بندرعباس -ایرنا- آب شیرین کن یکصد هزار متر مکعبی در بندرعباس با حضور معاون اول رییس جمهورروز سه شنبه افتتاح وبه بهره برداری رسید.
ایرنا : تیراندازی در برزیل چهار کشته برجای گذاشت
تهران - ایرنا - فرد مسلحی با ورود به یک کلیسا در برزیل 4 تن را کشت و 4 تن دیگر را زخمی و سپس خودکشی کرد.
ایرنا : 44 داعشی در حمله جنگنده های عراقی در سوریه کشته شدند
بغداد - ایرنا - 44 تروریست داعشی در حمله جنگنده های عراقی به مواضع آنها در داخل خاک سوریه کشته شدند.

 

پیشخوان روزنامه های ایران
پیشخوان روزنامه های ایران