طراحی سایت با گروه نرم افزاری صددروازه

طراحی سایت با گروه نرم افزاری صددروازه

جدیدترین اخبار آذربایجان شرقی
آذربایجان شرقی : رئیس جدید اداره تبلیغات اسلامی تبریز معرفی شد
طی حکمی از سوی مدیر کل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی حجت الاسلام محمد علی حقی امین به عنوان رئیس جدید اداره تبلیغات اسلامی تبریز معرفی شد.
آذربایجان شرقی : اجرای عملیات کاوش نجات بخشی آثار تاریخی در محدوده سد پیغام چایی
تبریز- مسئول باستان شناسی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی از اجرای عملیات نجات بخشی آثار تاریخی در محدوده سد پیغام چایی شهرستان کلیبر خبر داد.
آذربایجان شرقی : شکست سیاست‌های ناتوی عربی علیه ایران از دستاوردهای انقلاب اسلامی است
معاون فرهنگی سپاه گفت: سیاست‌های دشمنان با ناتوی عربی و شورای نیم بند خلیج فارس به شکست انجامید که تمامی این‌ها دستاورد‌های انقلاب اسلامی است.
آذربایجان شرقی : ۱۰ دستگاه برتر دولت الکترونیک اعلام شدند/ رشد ۲۰ درصدی خدمات الکترونیکی دستگاه‌ها
در چهارمین دوره ارزیابی خدمات الکترونیکی دستگاه‌های اجرایی، ۱۰ دستگاه برتر معرفی شدند که در این دوره از ارزیابی، شاخص خدمات الکترونیکی دستگاه‌ها ۲۰ درصد رشد را نشان می‌دهد.
آذربایجان شرقی : مواجهه غرب با حوادث فرانسه، تصویر کامل از معیارهای دوگانه جهان سلطه است
رئیس قوه قضائیه با اشاره به جنبش موسوم به «جلیقه‌زردها» و اعتراضات گسترده ضدسرمایه‌داری در فرانسه، رهبران اروپا را به خویشتن‌داری در برخورد با مردم خود توصیه کرد و نحوه مواجهه غرب با حوادث فرانسه بویژه بایکوت رسانه‌ای این حوادث و سکوت مجامع بین‌المللی را تصویری تمام‌قد از استانداردهای دوگانه جهان سلطه دانست.
آذربایجان شرقی : دستگیری سارق خانه باغ ها به 30 فقره سرقت در آذرشهر
فرمانده انتظامی شهرستان آذرشهر گفت: سارق حرفه‌ای خانه باغ‌های شهرستان آذرشهر با تلاش کارآگاهان پلیس دستگیر و به 30 فقره سرقت اعتراف کرد.
آذربایجان شرقی : آغاز مرمت، بازسازی و حفاظت 4 اثر تاریخی شهرستان کلیبر
مسئول نمایندگی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان کلیبر از آغاز مرمت، بازسازی و حفاظت چهار اثر تاریخی شهرستان کلیبر خبر داد.
آذربایجان شرقی : نفوذ سامانه بارشی جدید از روز چهارشنبه به آذربایجان شرقی
معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان شرقی از نفوذ سامانه بارشی جدید از روز چهارشنبه به آذربایجان شرقی، خبر داد.
آذربایجان شرقی : جلوگیری از نارسایی در امتحانات، وظیفه مسئولان دستگاه تعلیم و تربیت است/ آغاز امتحانات مدارس آذربایجان شرقی از دوم دی ماه
مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی با بیان این‌که افراد متخصص متعهد و مطمئن جهت برگزاری حوزه اجرا و تصحیح انتخاب شوند، گفت: جلوگیری از نارسایی در هرمرحله از امتحانات، وظیفه تک تک مسئولان دستگاه تعلیم و تربیت است.
آذربایجان شرقی : روند کاهش نرخ ارز باید ادامه یابد/ امکان جهش اقتصادی وجود دارد
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: جلسات شورای هماهنگی تاثیرات مثبتی داشت، روند کاهش نرخ ارز آغاز شده و باید ادامه یابد.
آذربایجان شرقی : ارتش اسرائیل به دنبال جنگ علیه حزب‌الله/ ۳ پیام دیجیتالی رمزگذاری
کمیسر امور خاورمیانه کمیته بین‌المللی حقوق بشر از سه پیام دیجیتالی رمزگذاری شده موساد رژیم صهیونیستی خبر داد و به قصد ارتش اسرائیل برای جنگ علیه حزب‌الله پرداخت.
آذربایجان شرقی : دستگیری صیاد غیرمجاز با ۷۰۰ قطعه ماهی در مراغه
رئیس اداره حفاظت محیط زیست مراغه گفت: یک صیاد متخلف با ۷۰۰ قطعه ماهی صید شده غیرمجاز که اقدام به فروش آنها در یکی از میادین این شهرستان می‌کرد توسط ماموران حفاظت محیط زیست دستگیر شد.
آذربایجان شرقی : تلاش سازمان یافته برای انتصاب اتوبوسی هواداران روحانی در دولت!
توصیه نامه‌ای از سوی رئیس دولت به کلیه وزارت خانه‌ها و ارگان‌های دولتی برای استخدام فعالین ستادهای انتخاباتی حسن روحانی ابلاغ شده که بررسی ابعاد این توصیه نامه حکایت از تلاش سازمانی برای انتصاب اتوبوسی هوادارن خود خلاف فضای شایسته سالاری دارد.
آذربایجان شرقی : محکومان به فتنه حق سخنرانی در دانشگاه‌ها را ندارند/ نظام با اجرای موسیقی فاخر در مجامع دانشویی مخالف نیست
حجت‌الاسلام خدیوی گفت: جریان فتنه را درون نظام نمی‌دانیم و محکومان فتنه حق حضور و سخنرانی در دانشگاه‌ها را ندارند.
آذربایجان شرقی : نتایج نهایی آزمون استخدامی ۸ دستگاه اجرایی اعلام شد
مشاور عالی رئیس سازمان سنجش گفت: فهرست پذیرفته شدگان نهایی پنجمین آزمون متمرکز ۸ دستگاه اجرایی امروز دوشنبه ۱۹ آذر در سایت سازمان سنجش اعلام شد.
آذربایجان شرقی : علی رغم تحریم
تهیه شده در مرکز تولید و نشر دیجیتال انقلاب اسلامی آذربایجان شرقی (متنا).
آذربایجان شرقی : تلاش سازمان یافته برای انتصاب اتوبوسی هواداران روحانی در دولت
توصیه نامه ای از سوی رئیس دولت به کلیه وزارت خانه ها و ارگان های دولتی برای استخدام فعالین ستادهای انتخاباتی حسن روحانی ابلاغ شده که بررسی ابعاد این توصیه نامه حکایت از تلاش سازمانی دولت برای انتصاب اتوبوسی هوادارن خود خلاف فضای شایسته سالاری دارد.
آذربایجان شرقی : نباید تاوان ضعف مدیران استان را نماینده دهد/ آقایان فرم‌های ارائه بودجه آذربایجان‌شرقی را پر نکرده‌اند!
نماینده مرند و جلفا می‌گوید: حضور برخی مدیران ضعیف و ناکارآمد در ادارات‌کل موجب شده تا در ارائه فرم‌های بودجه مورد نیاز استان به وزارتخانه‌ها کوتاهی شود و اکنون نمایندگان استان تاوان آن را دهند.
آذربایجان شرقی : درون سکولار و ظاهر مذهبی
اکثر دولت‌ها در دایره‌ی ساخته ذهن غربی‌ها دچار تسلسل باطل می‌شوند و کمابیش بعد از دوران حاکمیت خود در تناقض فاحشی با "درون سکولار و ظاهر مذهبی" غرق می‌شوند.
آذربایجان شرقی : به‌جای پاسخگویی، با نقد فرار رو به‌جلو می‌کنید/ دم از عدالت می‌زنید و از مدیرانی حمایت می‌کنید که با این واژه بیگانه‌اند
بسیج دانشجویی 8 دانشگاه بزرگ تبریز با انتقاد از رویکرد مسعود پزشکیان در قبال مشکلات جامعه خواستار پاسخگویی او شدند.
آذربایجان شرقی : کافی‌شاپ داران بیشتر از مسئولین حمایت‌مان می‌کنند/ در بهترین حالت درآمد 12 روز اجرا 5 میلیون تومان است
اکبرزاده گفت: عزیزانی که متولی موضوعات ارزشی و دفاع مقدس هستند حتی زحمت دیدن نمایش را به خود ندادند.
آذربایجان شرقی : روایت 24 ساعت از زندگی شهید کاظمی در خط تماس
"خط تماس" نام داستانی به قلم محدرضا بایرامی است که به روایت 24 ساعتِ آخر از زندگی شهید احمد کاظمی می‌پردازد.
آذربایجان شرقی : خودمختاری آذربایجان و رواج زبان ترکی در زمان پیشه‌وری/ کنسول شوروی خطاب به پیشه وری: سنی گتیرَن، سنه دِییر گِت!
جریاناتی که امروز خود را پان ترک و طرفدار خودمختاری و ... می‌خوانند،دوران حکومت پیشه وری در تبریز را به عنوان "روزگار پر زرق و برق آذربایجان" خواندند و مدعی شدند، مردم از آن دوران خاطرات خوشی به‌یاد دارند ولی حقیقت و تاریخ شفاهی و سینه به سینه در بین اهالی آذربایجان خلاف آن را تایید می‌کنند.
آذربایجان شرقی : از باغ شهر تبریز چه مانده که به خود می‌بالیم؟!/ سرانه فضای سبز در تبریز 15.5 متر است
در حالیکه تبریز لقب باغ شهر را دارد و مدیرعامل سازمان پارک‌ها سرانه فضای سبز را 15.5 متر اعلام کرده است، شهرهایی مانند اصفهان سرانه فضای سبز بالای 25 متر دارد.
آذربایجان شرقی : پورمحمدی کارهای نیمه‌تمام خدابخش را تمام کند/ به قضاوت عملکرد استاندار جدید نشسته‌ایم
نماینده اهر و هریس با ابراز رضایت از عملکرد مثبت خدابخش، از پورمحمدی می‌خواهد همچون استاندار سابق به مشکلات صنایع، توسعه و بهسازی راه‌ها و بهره‌برداری از ظرفیت معادن توجه نماید.
آذربایجان شرقی : اسکندری سرپرست سازمان بسیج سازندگی سپاه عاشورا شد
مسئول پیشین بسیج کارمندان سپاه عاشورا جایگزین رزمی در سازمان بسیج سازندگی استان شد.
آذربایجان شرقی : توستو بَه دی!
بعید نیست پزشکیان این‌بار دور نایب رئیسی مجلس را خط بکشد چرا که ماندن در مجلس به نایب رئیسی یکساله می‌ارزد.
آذربایجان شرقی : سخنران مراسم دانشجویی باید صبر و تحمل بیشتری از خود نشان دهد/ طرح سوالات متعدد از برند اصلاحات آذربایجان‌شرقی طبیعی است
جعفری آذر معتقد است سخنران ویژه برنامه دانشجویی باید در برابر سوالات متعدد دانشجویان و نقدهایی که آنان وارد می‌کنند صبر پیشه نماید و زود از کوره در نرود.
آذربایجان شرقی : مراسم سالگرد شهید مدافع حرم محمدرضا فخیمی در تبریز
مراسم سومین سالگرد شهید مدافع حرم محمدرضا فخیمی و یادواره شهدای مدافع حرم تبریز، روز پنجشنبه 22 آذرماه برگزار می‌شود.
آذربایجان شرقی : تاثیر تعیین روزی ملی برای حضور اقوام ایرانی در جامعه با لباس‌های خود
نماینده مردم تبریز در مجلس گفت: استفاده از اشعار شعرای ملی در کنسرت‌های خیابانی قاعدمند در ایجاد نشاط اجتماعی نقش بی‌بدیلی دارد.
آذربایجان شرقی : دیدار تیم‌های فوتسال مس سونگون ورزقان و مقاومت البرز
در ادامه رقابت‌های هفته نوزدهم لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور، مس سونگون و مقاومت البرز در تبریز به مصاف هم رفتند که با برتری شش بر یک تیم میزبان به اتمام رسید.
آذربایجان شرقی : ۱۲ استاد دانشگاه تبریز در جمع پژوهشگران برتر قرار گرفتند
۱۲ استاد دانشگاه تبریز براساس اعلام پایگاه استنادی علوم جهان اسلام، در جمع پژوهشگران یک درصد برتر ایرانی سال ۲۰۱۸ قرار گرفتند.
آذربایجان شرقی : شهرسهندمی تواندپایلوت فرهنگی استان آذربایجان شرقی انتخاب شود
مدیر عامل شرکت شهر سهند گفت:با توجه به وجود پتانسیل های موجود شهر جدید سهند می تواندپایلوت فرهنگی استان آذربایجان شرقی انتخاب شود.
آذربایجان شرقی : دانشجو بیدارگر جامعه است
رئیس دانشکده الهیات و علوم اسلامی دانشگاه تبریز با بیان این‌که دانشجویان متعلق به احزاب خاصی نیستند و دانشجو بیدارگر جامعه است، افزود: دانشجوی ما موذن است و اگر اذان را به موقع نگوید مسئولان خوابشان برده و غافل می‌شوند.
آذربایجان شرقی : پورمحمدی: همه قوا باید برای جلب رضایت مردم تعامل داشته باشند
استاندار آذربایجان شرقی بر تعامل دستگاه‌های اجرایی و قضایی استان برای حل مسائل و مشکلات حوزه‌های مختلف و جلب رضایت مردم تأکید کرد و گفت: امروزه مسائل جامعه قابل تفکیک بین قوا نیست و همه قوا باید با هم تعامل داشته باشند.
آذربایجان شرقی : گاز شهری برخی مناطق تبریز فردا قطع می شود
گاز شهری برخی مناطق تبریز فردا دوشنبه قطع می شود.
آذربایجان شرقی : جانباز سرافراز تبریزی به یاران شهیدش پیوست
حاج احد متین جاوید جانباز سرافراز ۷۰ درصد هشت سال دفاع مقدس به یاران شهیدش پیوست.
آذربایجان شرقی : دستاوردهای چهل ساله انقلاب در دهه فجر تبیین شود/ دستگاه‌ها نظرسنجی از نتایج فعالیت‌های خود را به جهاددانشگاهی بسپارند
نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی با تاکید بر این‌که چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران بسیار مهم است و باید در این برهه دستاوردهای انقلاب اسلامی ایرانی بازگو شود، گفت: حتی بخش خصوصی هم پیشرفت‌های خود را طی این چهل ساله بازگو کرده و سازمان‌های مختلف و به ویژه نهادهایی که بعد از پیروزی انقلاب ایجاد شده‌اند، تمامی فعالیت‌ها و خدمات چهل ساله خود را بیان کرده و به نمایش بگذارند.
آذربایجان شرقی : ۴۲۰۰ مددجوی آذربایجان شرقی به مشهد مقدس اعزام شدند
مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) استان آذربایجان شرقی از اعزام ۴ هزار و ۲۰۰ مددجوی این استان به سفر مشهد مقدس خبر داد.
آذربایجان شرقی : افزایش ۴۰۰ میلیون دلاری صادرات در آذربایجان شرقی طی سال جاری
وزیر صنعت، معدن و تجارت از افزایش ۴۰۰ میلیون دلاری صادرات در آذربایجان شرقی طی سال جاری خبر داد.
آذربایجان شرقی : مجتمع فرهنگی و تبلیغی شهر جدید سهند احداث می شود
تفاهمنامه همکاری برای احداث مجتمع فرهنگی و تبلیغی فی مابین مدیر عامل شرکت عمران شهر سهند و مدیر کل تبلیغات اسلامی استان آذربایجان شرقی امضا شد.
آذربایجان شرقی : دشمن با ترفند شبیه سازی به مبارزه علیه اسلام آمده است
استاد حوزه و دانشگاه نسبت به توطئه و شبیه سازی دشمن علیه اسلام هشدار داد و خواستار وحدت و بیداری مسلمانان شد.
آذربایجان شرقی : رویدادهای فرهنگی تبریز در هفته‌ی سوم آذر
رویدادهای مختلف فرهنگی در بخش‌های موسیقی، تئاتر، فیلم و ... طی هفته‌ی جاری از (18 تا 23 آذر) در تبریز برگزار می‌شود .
آذربایجان شرقی : دستگیری ۱۰ نفر در رابطه با حادثه تروریستی چابهار/ ادامه تلاش‌ها برای آزادی ۷ مرزبان ربوده‌شده
فرمانده ناجا از دستگیری ۱۰ نفر در رابطه با حادثه تروریستی چابهار خبر داد و گفت: افراد مرتبط دیگری با این حادثه شناسایی شده‌اند و سرنخ‌های خوبی را به دست‌ آورده‌ایم که همگی آن‌ها دستگیر خواهند شد.
آذربایجان شرقی : پرداخت وام ۱۱۰ میلیونی به انبوه سازان با ۲ نرخ سود متفاوت از هفته آینده
مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری گفت: در جلسه ای با کمیسیون اقتصاد مجلس، بانک مسکن و وزیر راه توافق شد، به سازندگان حرفه‌ای ۷۰ میلیون تومان وام بدون سپرده گذاری با سود ۱۸درصد و وام ۴۰ میلیونی با نرخ سود ۹درصد در نظر گرفته شود.
آذربایجان شرقی : ثبت ششمین باخت شاگردان جعفری در البرز/ «اف 14» تراکتوری‌ها، تبریز را بمباران کرد!
هفته پانزدهم لیگ دسته اول فوتبال کشور با شکست خارج از خانه تیم شهرداری تبریز پیگیری شد.
آذربایجان شرقی : خدا رحم کرد من رئیس‌جمهور نشدم که دلار ۵ هزار تومان شود
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در پاسخ به سؤال یکی از دانشجویان که پرسید: «فکر می کنید اگر رئیس‌جمهور می‌شدید، وضع کشور بهتر از این بود؟» گفت: خدا رحم کرد من رئیس‌جمهور نشدم که دلار ۵ هزار تومان شود.
آذربایجان شرقی : تمرینات تراکتورسازان برای بازی با فولاد از سر گرفته شد/ جلسه مدیرعامل با سرمربی و کاپیتان سرخ‌پوشان عکس
تمرینات تیم فوتبال تراکتورسازی در روز بازگشت بازیکنان ملی‌پوش این تیم و در حضور مدیرعامل باشگاه از سر گرفته شد.
آذربایجان شرقی : تقوی: از وقتی به کورس مدعیان برگشتیم بازی‌هایمان سخت بوده/ نگران تغییرات فولاد نیستیم
سرمربی موقت تیم فوتبال تراکتورسازی عنوان کرد تیمش از بابت تغییراتی که در تیم فولاد صورت گرفته نگرانی ندارد.
آذربایجان شرقی : جلسه علنی شورای شهر تبریز
صبح امروز هشتاد و نهمین جلسه شورای شهر تبریز در عمارت شهرداری برگزار شد.
آذربایجان شرقی : قهرمانی و نائب قهرمانی رکابزنان تبریزی در کراس کانتری
پرونده رقابت‌های لیگ کوهستان در سال 1397 با عناوین قهرمانی و نائب قهرمانی رکابزنان تبریزی در کراس کانتری بزرگسالان بسته شد.
آذربایجان شرقی : اعمال نظرهای غیرمتعارف هیئت نظارت دانشجویی دانشگاه صنعتی سهند/ اجبار دانشجویان به انتخاب یک سخنران برای ویژه برنامه‌ها
مدتی است تشکل‌های دانشجویی استان در برگزاری مراسماتشان با سدی به نام هیئت‌ نظارت دانشجویی مواجه شده‌اند که یا برگزاری برنامه را با عدم صدور مجوز مختل می‌کند و یا صدور مجوز را منوط به رعایت برخی از شروط می‌داند.
آذربایجان شرقی : سکوت پزشکیان در برابر یک درخواست: اگر اختیار نداری استعفاء کن/ سوالات سخت دانشجویان و آشوبِ آقای نماینده!
مسعود پزشکیان گفت: من نمی‌خواهم خیلی از حرف‌ها را بزنم ولی باید بگویم مشکل از ساختار است و بنده آن را قبول ندارم.
آذربایجان شرقی : روایت اندیش از تفاوت 78 میلیارد تومانی در برآورد هزینه‌ پروژه میدان آذربایجان
هشتاد و نهمین جلسه شورای شهر تبریز با حضور تمامی اعضای شورا صبح امروز برگزار شد.
آذربایجان شرقی : واکنش‌های متفاوت به آمار شاخص رفاه در جمهوری آذربایجان/ تمرکز توسعه در باکو و ترسیم چهره‌ی روستایی برای سایر شهرها
در سال‌های گذشته به جهت افزایش سوددهی پروژه‌های نفتی در جمهوری آذربایجان ساخت و سازهای عظیمی در شهر باکو آغاز گردیده است اما هنوز هم بسیاری از شهرهای بزرگ این کشور به جز باکو، به یک روستای بزرگ بیشتر شباهت دارند تا شهر.
آذربایجان شرقی : استراحت یک هفته‌ای مهاجری به سبزقبایان/ ماشین‌سازان به تعطیلات نیم‌فصل رفتند
تمرینات تیم فوتبال ماشین‌سازی با نظر کادر فنی این تیم به مدت یک هفته تعطیل شد.
آذربایجان شرقی : پیاده‌سازی تئوری حجاریان در تبریز/ اعلام جنگ با فداییِ روحانی!
دانشجویان اصلاح‌طلب داشنگاه علوم پزشکی تبریز در نشست پرسش و پاسخ با مسعود پزشکیان تئوری حجاریان را عملیاتی کردند تا هزینه‌ی جدایی از دولت را بپردازند.
آذربایجان شرقی : موسوی: به پیمان گفتم اگر 2 گل بزنی سیبیلم را می‌تراشم!/ پوشیدن پیراهن تراکتورسازی افتخار است
مدافع تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز می‌گوید، این تیم با نتیجه‌ای که مقابل پدیده کسب کرد نشان داد حرف‌های زیادی برای گفتن دارد.
آذربایجان شرقی : وعده‌ی پورمحمدی برای تشکیل تیم کاریِ قوی و کاربلد/ استاندار باید دنبال جذب اعتبار از مرکز باشد
نماینده میانه می‌گوید استاندار جدید آذربایجان‌شرقی در جلسه مجمع نمایندگان قول داده است برای پیشرفت کارها تیم قوی و کاربلد تشکیل دهد.
آذربایجان شرقی : مس سونگون نامزد بهترین باشگاه فوتسال جهان در سال 2018 شد
باشگاه مس سونگون ورزقان کاندیدای کسب عنوان بهترین باشگاه فوتسال جهان در سال 2018 شد.
آذربایجان شرقی : برای تکمیل مقبره‌الشعرا باید از اعتبارات دولتی کمک بگیریم
اسحقی گفت: سازه‌ی مقبره‌الشعرا در حال تکمیل است اما برای پیشبرد فازهای بعدی آن نیازمند بودجه دولتی هستیم.
آذربایجان شرقی : بریدن موهای زن آذری به جرم خیانت/ رفتارهای داعش گونه در آذربایجان علیه بانوان
رصد روزانه رسانه‌های آذربایجان حکایت از آن دارد که برخی وحشی گری‌های داعش گونه در این کشور، بر علیه زنان جریان دارد و در این بین رسانه ها نیز به جای کمک، به مساله دامن می‌زنند.
آذربایجان شرقی : دموکراسی اروپایی فقط در کتاب‌هاست
رئیس جمهوری ترکیه از رفتار دوگانه اروپایی‌ها و سرکوب معترضان در فرانسه موسوم به «جلیقه زردها» انتقاد کرد.
آذربایجان شرقی : دستور رهبر انقلاب برای تقویت ارزش پول ملی و استقلال بانک مرکزی
رئیس کل بانک مرکزی در دیدار مدیران عامل بانک‌ها تقویت پول ملی و تامین سرمایه در گردش بنگاه‌های تولیدی را، ۲ اولویت اصلی بانک مرکزی عنوان کرد. دستور رهبر انقلاب برای تقویت ارزش پول ملی و استقلال بانک مرکزی به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی بانک مرکزی، در جلسه صبح امروز بانک مرکزی، عبدالناصر همتی از همکاری مطلوب بانک‌های کشور در تحقق برنامه‌ها و سیاست‌های بانک مرکزی برای سامان‌دهی نظام پرداخت به‌خصوص در حوزه الکترونیکی و جلوگیری از سو استفاده از جریان نقدینگی و صدمات ناشی ا
آذربایجان شرقی : برگزیدگان جایزه ادبی جلال آل‌احمد/ جایزه ۱۰۰ میلیون تومانی به رضا امیرخانی رسید
برگزیدگان یازدهمین دوره جایزه ادبی جلال آل‌احمد در بخش‌های ۴ گانه همچنین بخش «آتیه داستان ایرانی» معرفی شدند.
آذربایجان شرقی : سازمان حمایت باید درباره افزایش قیمت خودرو اظهارنظر کند
وزیر صنعت، معدن و تجارت نسبت به افزایش قیمت برخی محصولات ایران خودرو گفت: نمی‌شود گفت ایران خودرو کار غیرقانونی کرده بلکه باید سازمان حمایت اظهارنظر کند.
آذربایجان شرقی : حادثه تلخ رانندگی ۵ کشته و زخمی درپی داشت
حادثه تلخ رانندگی در محور زرنق – مهربان ۵ کشته و زخمی درپی داشت.
آذربایجان شرقی : گردش مالی و مالیاتی معادن آذربایجان شرقی باید در محل ذخیره ماده معدنی استان باشد
نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر با بیان اینکه باید به افق‌های جدید در حوزه معدنی بیاندیشیم گفت: در ماده ۴۳ قانون برنامه ششم توسعه که هر جا ذخیره‌ای هست گردش مالیاتی و گردش مالی باید در
آذربایجان شرقی : بررسی زمینه‌های همکاری سازمان جهاددانشگاهی و کمیته امداد امام خمینی(ره) آذربایجان شرقی
نشست مشترک رییس سازمان جهاددانشگاهی آذربایجان‌شرقی و مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان برگزار شد
آذربایجان شرقی : نوبت دهی مراکز معاینه فنی اینترنتی انجام می‌‍شود
سامانه نوبت دهی آنلاین معاینه فنی به زودی به صورت رسمی در ستاد معاینه فنی تبریز راه اندازی می‌شود.
آذربایجان شرقی : نجات ۲ کوهنورد گمشده در کوه عون بن علی تبریز
تیم امداد نجات پایگاه کوهستان شهدای گمنام اول بن علی تبریز طی یک عملیات دو نوجوان گرفتار در برف و کولاک را نجات دادند.
آذربایجان شرقی : ۱۶ بازارچه فروش پرندگان زنده در آذربایجان شرقی تعطیل شد
مدیر کل دامپزشکی آذربایجان شرقی گفت: ۱۶ بازارچه فروش پرندگان زنده در آذربایجان شرقی تعطیل شد.
آذربایجان شرقی : آزادوار: ما با مفهومی بنام دوزیست سیاسی مواجهیم/ پزشکیان: اگر امثال شما طبیب شوید، پدر مردم را در می‌آورید
مجتبی آزادوار در سخنان تندی از مسعود پزشکیان به عنوان دوزیست سیاسی نام برد و وجود امثال او را موجب به بن بست رسیدن اصلاحات دانست.
آذربایجان شرقی : آغاز ۱۴۰ پروژه مرمتی میراث فرهنگی و زیرساختی گردشگری
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی از اجرای ۱۴۰ پروژه مرمتی میراث فرهنگی و زیرساختی گردشگری در استان در سال جاری خبر داد.
آذربایجان شرقی : کشف ۴۵ کیلوگرم مواد مخدر در بناب/ دستگیری ۲ نفر قاچاقچی
فرمانده نیروی انتظامی بناب از کشف ۴۵ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک و دستگیری دو قاچاقچی خبرداد.
آذربایجان شرقی : برخلاف تعهد‌ها شرکت چینی از آغاز طرح توسعه مس سونگون سرباز می‌زند
نماینده مردم ورزقان و خاروانا گفت: بیش از چهارماه است که هزینه تکمیل طرح‌های توسعه به حساب شرکت چینی واریز شده است اما این شرکت به بهانه‌های مختلفی از شروع کار خود سر باز‌می‌زند.
آذربایجان شرقی : اختصاص اعتبارات مناسب برای تجهیز پزشکی قانونی آذربایجان‌شرقی
رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی آذربایجان‌شرقی از تخصیص اعتبارات مناسب برای تجهیز بخش‌های فنی و کالبدی پزشکی قانونی استان در چند سال اخیر خبر داد.
آذربایجان شرقی : بودجه پژوهشی دانشگاه، صرف هزینه برق می‌شود/نسبت دانشجو به استاد در دانشگاه تبریز «30 به 1»
رئیس دانشگاه تبریز، با اشاره به اینکه جایگاه دانشگاه تبریز، قطعاً باید فراتر از وضعیت فعلی باشد،گفت:این دانشگاه، از نظر ساختار اداری نیازمند تجمیع و چابک‌سازی است.
آذربایجان شرقی : بارش برف و باران تا یکشنبه در آذربایجان شرقی ادامه دارد
بارش باران و برف اغلب مناطق آذربایجان شرقی را فرا گرفته که طبق نقشه‌های پیش یابی تا یکشنبه هفته پیش رو ادامه خواهد داشت.
آذربایجان شرقی : ۴۶ منطقه نمونه گردشگری در آذربایجان شرقی احداث می‌شود
معاون میراث فرهنگی آذربایجان‌شرقی گفت: ۴۶ منطقه نمونه گردشگری در آذربایجان‌شرقی مصوب شده که تنها ۱۲ منطقه موفق به جذب سرمایه‌گذار شده و درحال اجراست.
آذربایجان شرقی : راه حل اصلی رفع مشکلات داخلی کشور گفت‌وگوی ملی است
رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: راه حل اصلی رفع مشکلات داخلی کشور گفت‌وگوی ملی است.
آذربایجان شرقی : نجات 8 کوهنورد گرفتار در برف و کولاک در ارتفاعات ورزقان
نجاتگران جمعیت هلال احمر شهرستان ورزقان بامداد امروز در یک عملیات موفق، هشت تن از کوهنوردان گرفتار در برف و کولاک در محور روستایی "خوئینه رود" ورزقان را نجات دادند.
آذربایجان شرقی : آرمان امام (ره) عدالت طلبی و مبارزه با استکبار بیرونی و داخلی بود
مسؤل بسیج دانشجویی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان جناب آقای سعید محمدیان به عنوان سخنران پیش از خطبه های نماز جمعه شهرستان آذرشهر روز 16آذر97 به ایراد سخنرانی پرداختند
آذربایجان شرقی : دانشجویان نمی‌توانند تماشاگر مرگ تدریجی صنعت ماشین‌سازی باشند/ کلید حل مشکلات ما در لوزان و ژنو نیست،در خودباوری ملی است
مسوول بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی سهند یکی از اسفبارترین اتفافات کشور و آذربایجان‌شرقی را روند نابودسازی ماشین‌سازی تبریز دانست و گفت: دانشجویان نمی‌توانند تماشاگر مرگ تدریجی این صنعت باشند و قطعاً به عنوان فریادرس نسبت به سوءمدیریت در ماشین‌سازی ساکت نشسته و تا روشن شدن موضوع ماشین‌سازی از پای نخواهیم نشست.
آذربایجان شرقی : خبرنگار ستیزی انجمن اسلامی علوم پزشکی تبریز/ حراست دانشگاه تبریز هم مانع حضور خبرنگاران در ویژه برنامه‌ی روز دانشجو شد
اینکه انجمن اسلامی علوم پزشکی تبریز و حراست دانشگاه تبریز به‌اتفاق اجازه حضور خبرنگاران در نشست‌های دانشجویی را نمی‌دهند با آرامان‌هایشان در تناقض است.
آذربایجان شرقی : پزشکیان: می‌خواهم به بررسی مسایل بپردازم می‌گویند خودت چه کرده‌ای؟/ فرزندانم در زیرزمین زندگی می‌کنند
نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو ذگفت: اینکه بنده در طول این سال‌ها چه کرده‌ام بحثی جداست و اینکه دیگران چه کرده‌اند بحثی دیگر.
آذربایجان شرقی : قهرمان به صخره مقاومت رسید/ مس در پی انتقام‌جویی از نماینده البرز
شاگردان اسماعیل تقی‌پور در هفته نوزدهم لیگ برتر فوتسال میزبان مقاومت البرز خواهند بود.
آذربایجان شرقی : تاخیر 4 ماهه در تحویل محصولات پیش‌فروش/ زمزمه‌ی افزایش قیمت خودرو و ترس خریداران از درخواست مبلغ مازاد
خریدار تبریزی خودرو ال 90 ضمن انتقاد از تاخیر شرکت‌های داخلی در تحویل محصول، از احتمال افزایش قیمت‌ها و ابهامات ایجاد شده سخن می‌گوید.
آذربایجان شرقی : مشهد، شهر خوشبختی ستاره بومی سبزقبایان/ مهاجمی که خارج از خانه می‌تازد
ستاره جوان ماشین‌سازی در شهر خوشبختی خود طلسم ناکامی‌هایش را شکست!
آذربایجان شرقی : خبرنگار ستیزی انجمن اسلامی دانشگاه علوم پزشکی تبریز/ حراست دانشگاه تبریز هم مانع حضور خبرنگاران در ویژه برنامه‌ی روز دانشجو شد
اینکه انجمن اسلامی علوم پزشکی تبریز و حراست دانشگاه تبریز به‌اتفاق اجازه حضور خبرنگاران در نشست‌های دانشجویی را نمی‌دهند با آرامان‌هایشان در تناقض است.
آذربایجان شرقی : مقابل تیم‌های قدرتمند خوب بازی کرده‌ایم/ اکسین بازی منظمی ارائه می‌کند
سرمربی تیم فوتبال شهرداری تبریز پیش از دیدار با اکسین البرز گفت: با توجه به آنالیز‌هایی که انجام داده‌ایم، تیم حریف بازیکنان خوبی دارد که بازی منظمی ارائه می‌کنند.
آذربایجان شرقی : درخشش پسران سه‌گانه کار استان با دو مدال/ نوجوانان قهرمان شدند؛ نونهالان سوم
سه‌گانه‌کاران آذربایجان‌شرقی در مسابقات المپیاد استعدادهای برتر ورزش کشور به دو مدال طلا و برنز دست یافتند.
آذربایجان شرقی : تاخیر 4 ماهه ایران‌خودرو در تحویل محصولات پیش‌فروش/ زمزمه‌ی افزایش قیمت خودرو و ترس خریداران از درخواست مبلغ مازاد
خریدار تبریزی خودرو ال 90 ضمن انتقاد از تاخیر شرکت ایران خودرو در تحویل محصول، از احتمال افزایش قیمت‌ها و ابهامات ایجاد شده سخن می‌گوید.
آذربایجان شرقی : مشهد، شهر خوشبختی ستاه بومی سبزقبایان/ مهاجمی که خارج از خانه می‌تازد
ستاره جوان ماشین‌سازی در شهر خوشبختی خود طلسم ناکامی‌هایش را شکست!
آذربایجان شرقی : هرکجا رفتیم از واگذاری‌های اشتباه حرف زدند/ اختیاراتم را به استانداران تفویض می‌کنم
رضا رحمانی گفت: در حال حاضر اولویت اول وزارت صنعت، معدن و تجارت تامین مواد اولیه کارخانجات جهت جلوگیری از ورود آسیب به چرخه تولید و اشتغال است.
آذربایجان شرقی : قیمت خودروهای معمولی به صورت پلکانی افزایش می‌یابد/ وزیر صنعت با گرانی خودرو مخالف است
قاضی پور گفت: در جلسه با خودروسازان مقرر شد، قیمت‌ خودروهای متوسط در به صورت پلکانی و در بازه چندساله افزایش یابد.
آذربایجان شرقی : قیمت سوزناک لباس‌های زمستانی در تبریز/ سرمای هوا که دردِ نداری و نوسان دلار نمی‌فهمد
اتیکت‌های قیمت روی البسه زمستانی رغب را از خریداران پوشاک گرفته و اندک خریدارن نیز مجبورند برای در ماندن از سرمای زمستان ساعت‌ها در بازار جست‌وجو کنند تا لباسی مناسب جیبشان پیدا کنند.
آذربایجان شرقی : تقوی به شاگردانش استراحت داد/ پیگیری تمرینات سرخ‌پوشان از فردا
اعضای تیم فوتبال تراکتورسازی پس از انجام دیدار تدارکاتی روز گذشته، امروز را به استراحت می‌پردازند.
آذربایجان شرقی : به فکر تغییرات اساسی در معاونت سیاسی باشید/ معاونت حقوقی شما کارهای مهم‌تری از شکایت علیه دانشجو و خبرنگاران دارد!
بسیج دانشجویی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان با انتشار نامه‌ای سرگشاده به استاندار جدید آذربایجان شرقی خواستار رسیدگی پورمهمدی به مشکلات اساسی استان شد.
آذربایجان شرقی : دلار 5 هزار و 700 تومانی فساد می‌آورد/ باید یارانه بنزین را حذف کنند/ مگر مردم پولی هم دارند که مالیات دهند؟
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی تاکید دارد که نرخ دلار در بودجه سال ۹۸ باید با نرخ دلار نیمایی یکسان شود.

 

پیشخوان روزنامه های ایران
پیشخوان روزنامه های ایران