طراحی سایت با گروه نرم افزاری صددروازه

طراحی سایت با گروه نرم افزاری صددروازه

جدیدترین اخبار مجلس
تابناک : تایید صلاحیت ۹۷ نماینده مجلس در هاله‌ای از ابهام/ بهارستان نشین‌ها اتهامات مالی را رد می‌کنند
طبق برنامه اعلام شده برای برگزاری انتخابات، ۱۱ بهمن زمان اظهار نظر قطعی و نهایی شورای نگهبان در خصوص صلاحیت کلیه داوطلبان و اعلام آن به وزارت کشور است، البته بعد از آن مجددا شورای نگهبان شکایات احتمالی داوطلبان را رسیدگی می‌کند تا اینکه در روز ۲۲ بهمن اسامی نهایی از طریق وزارت کشور اعلام شود.
تابناک : تائید صلاحیت 97 نماینده مجلس درهاله ای از ابهام/ بهارستان نشین ها اتهامات مالی را رد می کنند
طبق برنامه اعلام شده برای برگزاری انتخابات، 11 بهمن زمان اظهار نظر قطعی و نهایی شورای نگهبان در خصوص صلاحیت کلیه داوطلبان و اعلام آن به وزارت کشور است، البته بعد از آن مجددا شورای نگهبان شکایات احتمالی داوطلبان را رسیدگی می کند تا اینکه در روز 22 بهمن اسامی نهایی از طریق وزارت کشور اعلام شود.
تابناک : مردم سالاری این نیست که ما شب انتخابات به مردم رجوع کنیم/ سوخت در ایران ارزان نیست، پول ما بی‌ارزش است/ اگر واقعاً دولت در بودجه ریزی مشکل دارد، باید با مردم در میان گذارد
انتخابات مجلس یازدهم را در اسفند ۹۸ پیش روی داریم و با توجه به تحولاتی که در چهلمین سال انقلاب افتاده، این تحولات اقتضا می‌کند ما هم نگاه جدیدی به کشور، منافع ملی و منافع مردم داشته باشیم. به هر حال، فاصله‌ای که بین مردم و بخش‌های اجرایی و تقنینی است، بر کسی پوشیده نیست و انتظار این است در جایی که نقش مردم حیاتی است و از آن‌ها درخواست می‌شود نقش‌آفرینی کنند، این نقش‌آفرینی را با آگاهی لازم انجام دهند.
تابناک : مردم سالاری این نیست که ما شب انتخابات به مردم رجوع کنیم/ سوخت در ایران ارزان نیست، پول ما بی‌ارزش است/ اگر واقعاً دولت در بودجه ریزی مشکل دارد باید با مردم در میان گذارد
انتخابات مجلس یازدهم را در اسفند 98 پیش رو داریم و با توجه به تحولاتی که در چهلمین سال انقلاب افتاده و این تحولات اقتضا می‌کند ما هم نگاه جدیدی به کشور، منافع ملی و منافع مردم داشته باشیم. به هر حال فاصله‌ای که بین مردم و بخش‌های اجرایی و تقنینی است، بر کسی پوشیده نیست و انتظار این است که در جایی که نقش مردم حیاتی است و از آنها درخواست می‌شود نقش‌آفرینی کنند، این نقش‌آفرینی را با اطلاع و آگاهی لازم انجام دهند.
تابناک : طرح بانکداری اسلامی، صحنه زورآزمایی مجلس و دولت / آیا قوانین بانکی بعد از هفت سال اصلاح می‌شود؟
تصویب کلیات طرح بانکداری جمهوری اسلامی ایران یا همان طرح بانکداری اسلامی، بارقه‌ای از امید را برای اصلاح ساختار بانکی کشور به وجود آورد؛ طرحی که به اعتقاد برخی کارشناسان، با اجرایی شدن آن استقلال بانک مرکزی حفظ شده و فوایدی همچون حذف سود و جریمه مرکب به دنبال خواهد داشت.
تابناک : کسی رئیس مجلس می شود که کارنامه موفق‌تری از گذشته خود ارائه بدهد/ مجلس به محل تولید قانون تبدیل شده است
معمولاً گروهها لیست‌هائی تنظیم می کنند و بر حسب تشخیص خودشان افراد را می‌گذارند. این که در کدام لیست قرار بگیرم بستگی دارد به معیارهایی را که بر اساس عقلانیت، تعهد، انقلابی‌گری، تخصص و ولایت‌مداری مطرح نموده ام، اگر این ویژگی‌ها را بپسندند در لیستهای مرتبط با این معیارها خواهم بود ولی هیچ رابطه‌ تشکیلاتی و سیاسی با هیچ گروه سیاسی ندارم.
تابناک : کسی رئیس مجلس می شود که کارنامه موفق‌تری از گذشته خود ارائه بدهد/ مجلس به محل تولید قانون تبدیل شده است/ اگر مردم رای خود را با یک شام و نهار بفروشند نمی‌توانند از نماینده انتظار نظارت و رفاه داشته باشند
معمولاً گروهها لیست‌هائی تنظیم می کنند و بر حسب تشخیص خودشان افراد را می‌گذارند. این که در کدام لیست قرار بگیرم بستگی دارد به معیارهایی را که بر اساس عقلانیت، تعهد، انقلابی‌گری، تخصص و ولایت‌مداری مطرح نموده ام، اگر این ویژگی‌ها را بپسندند در لیستهای مرتبط با این معیارها خواهم بود ولی هیچ رابطه‌ تشکیلاتی و سیاسی با هیچ گروه سیاسی ندارم.
تابناک : صادقیان رئیس اداره اخبار مجلس شد
محمود صادقیان با حکم‌ معاون اجرایی مجلس به سمت ریاست اداره اخبار مجلس شورای اسلامی منصوب شد.
تابناک : «مدیریت بحران» نه، باید به فکر «بحران مدیریتی» کشور باشیم
تابناک : روزمرگی‌های مجلس و نمایندگان بی صلاحیتی که سردرگمند!
این روز‌ها بسیاری از نمایندگان مجلس شورای اسلامی، یا در حوزه‌های انتخابیه در حال آماده شدن برای رقابت در انتخابات مجلس هستند و یا در راهرو‌های شورای نگهبان استان و تهران به دنبال پیدا کردن راهکاری برای رفع رد صلاحیت خود می‌گردند.
تابناک : روزمرگی های مجلس و نمایندگان بی صلاحیتی که سردرگمند!
این روز‌ها بسیاری از نمایندگان مجلس شورای اسلامی، یا در حوزه‌های انتخابیه در حال آماده شدن برای رقابت در انتخابات مجلس هستند و یا در راهرو‌های شورای نگهبان استان و تهران به دنبال پیدا کردن راهکاری برای رفع رد صلاحیت خود می‌گردند.
تابناک : از برجام تا پرواز 752
علی اکبر محمودی
تابناک : افزایش حقوق ۱۵ درصد در لایحه بودجه غیرقانونی است/ شکایت به دیوان عدالت، تنها راهکار جلوگیری از این اقدام دولت است
دولت موظف است، هر سال در زمان ارائه بودجه سنواتی میزان افزایش حقوق کارمندان را نیز در لایحه بگنجاند، ولی همین موضوع معمولا یکی از چالشی‌ترین بحث‌های مربوط به لایحه می‌شود، امسال نیز دولت در لایحه بودجه میزان افزایش حقوق‌ها را اعمال کرده و طبق روال سال‌های گذشته، به یک چالش در بررسی بودجه تبدیل شده است.
تابناک : ایران اجرای داوطلبانه پروتکل الحاقی را تعلیق کند
تابناک : حضور سفیر انگلیس در تجمع تهران می تواند عمدی باشد/ هوشیار باشیم
یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه باید در موضوع حضور سفیر انگلیس در تجمع تعدادی از مردم برای همدردی با خانواده های مسافران هواپیمای اوکراینی با هوشیاری برخورد کرد، گفت:این اقدام می تواند عمدی و ابزاری برای بهانه گیری علیه ایران و و آغاز دور جدید تغییر روابط ایران با کشورهای اروپایی دید.
تابناک : تاثیر شفافیت بر مبارزه با فساد اقتصادی و توقف واسطه‌گری
*علیمحمد علیخان زاده
تابناک : وضعیت زاهدانِ سیل‌زده از زبان نماینده شهر
تابناک : سردار سلیمانی مانند نگینی درخشان در خاورمیانه می‌درخشد / آمریکا مجبور به ترک منطقه است
نخست‌وزیر سوریه در دیدار با اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهور، از اعطای بالاترین نشان و مدال افتخار به مقام شهید سردار سلیمانی از سوی بشار اسد رئیس‌جمهوری سوریه خبر داد.
تابناک : سردار سلیمانی مانند نگینی درخشان در خاورمیانه می درخشد/آمریکا مجبور به ترک منطقه است
نخست‌وزیر سوریه در دیدار با اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهوراز اعطای بالاترین نشان و مدال افتخار به مقام شهید سردار سلیمانی از سوی بشاراسد رییس‌جمهوری سوریه خبر داد.
تابناک : وزیر امور خارجه با سفیر انگلیس برخورد کند
نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت: آقای ظریف باید نسبت به اقدام خبیثانه سفیر انگلیس برخورد قهرآمیز داشته باشد.
تابناک : کمیسیون امنیت حضور سفیر انگلیس در اغتشاشات ایران را بررسی کند
تابناک : اعتبارات کنونی کفاف «همسان‌سازی» حقوق بازنشستگان را نمی‌دهد
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: با اعتبار که در نظر گرفته شده بعید است امسال هم همسان‌سازی حقوق بازنشستگان اجرایی شود.
تابناک : ادعای پرداخت سبد معیشتی به ۶۰ میلیون نفر ابهام دارد
نماینده مردم شازند در مجلس، گفت:ادعای دولت با توجه به منابع افزایش قیمت بنزین در خصوص پرداخت سبد معیشتی به ۶۰ میلیون نفر ابهام دارد و این منابع باید در قالب یارانه به همه مردم پرداخت شود.
تابناک : با تمام توان در راه نجات اقتصاد از وضعیت فعلی جهاد کنیم
تابناک : اعلام وصول سوالی درباره علت عدم پرداخت تسهیلات بانکی
تابناک : مشکل سوخت اختلالی در کشتیرانی ایجاد نمی‌کند
تابناک : انصراف نجفی و فتحی از طرح سوال از وزیر نفت
یک عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی از انصراف نجفی و فتحی از طرح سوالشان از وزیر نفت در جلسه علنی امروز خبر داد.
تابناک : ارائه لایحه شوراهای حل اختلاف به هیئت دولت
تابناک : مردم به توییت‌های ترامپ اعتنایی ندارند
نماینده مردم ایلام گفت: اینکه ترامپ بخواهد خود را دلسوز مردم ایران بداند خنده دار است، اگر ترامپ می‌خواست دلسوز مردم ایران باشد حرف‌های او با عملش در تضاد نبود؛ بنابراین معتقدم که اکثر جامعه ما به مطالب ترامپ اعتنایی ندارند.
تابناک : باید از ثروتمندان مالیات گرفت/ قطعا وضعیت دارنده بنز با پژو پارس متفاوت است/ صاحبان خانه های لاکچری هم مالیات دهند
یک عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با تاکید بر لزوم گرفتن مالیات از خانه ها و خودروهای لوکس و لاکچری گفت: فرار مالیاتی بیشتر متوجه ثروتمندان و نه طبقه فرودست جامعه است، لذا گرفتن مالیات از این طبقه جامعه در کسب درآمد موثر است.
تابناک : جزییات سقوط هواپیمای اوکراینی را شفاف توضیح دهید/ مردم از مسئولان عصبانی و ناراحت هستند / چرا هیچ مرجعی مسئولیت توقف پرواز‌ها را قبول نمی‌کند؟
یک عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه تاخیر در اعلام علت حادثه سقوط هواپیمای اوکراینی، اتفاق جبران ناشدنی است، گفت: مردم بعد از این حادثه، از مسئولان عصبانی و ناراحت شده اند که نباید به آن نگاه امنیتی و ضدیت با نظام داشت. سعی نکنید همه چیز را با یک عذرخواهی و قبول مسئولیت تمام کنید.
تابناک : بد نیست یک بار شاهد استعفای مسوولان باشیم
تابناک : جزییات سقوط هواپیمای اوکراینی را شفاف توضیح دهید/ مردم از مسئولان عصبانی و ناراحت هستند/چرا هیچ مرجعی مسئولیت توقف پروازها را قبول نمی کند
یک عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه تاخیر در اعلام علت حادثه سقوط هواپیمای اوکراینی اتفاق غیر قابل جبرانی است، گفت: مردم بعد از این حادثه از مسوولان عصبانی و ناراحت شده اند که نباید به آن نگاه امنیتی و ضدیت با نظام داشت.سعی نکنید همه چیز را با یک عذرخواهی و قبول مسولیت تمام کنید.
تابناک : فلاحت پیشه: شهادت سردار سلیمانی بدون خیانت رخ نمی داد/ عراق سرزمین کوفه است
یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه بدون خیانت شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی رخ نمی داد گفت که حتماً خیانتی شده ، عراق سرزمین کوفه است و این اتفاق بدون توطئه نبوده است.
تابناک : سلسله مراتب فرماندهی پدافند و مسئولان دروغگو علنی محاکمه شوند
یک عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی تاکید کرد، باید سلسله مراتب فرماندهی پدافند و مسئولان دروغگو در حادثه سقوط هواپیمای اوکراینی، علنی محاکمه شوند.
تابناک : بررسی سقوط هواپیمای اوکراینی در کمیسیون عمران
تابناک : روزی را برای تشییع جان‌باختگان هواپیما تعیین کنید
تابناک : بررسی ابعاد خطا در سقوط هواپیمای اوکراینی در اولویت کار دستگاه‌ها قرار گیرد
رییس مجلس شورای اسلامی با صدور پیامی به بررسی ابعاد خطای انسانی در سقوط هواپیمای اوکراینی تاکید کرد و گفت که این موضوع باید در اولویت کار دستگاه های ذیربط قرار گیرد.
تابناک : با خاطیان سقوط هواپیمای اوکراینی برخورد شود
نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی گفت: در هر شغلی خطای انسانی محتمل است اما برخی خطاها بزرگ و نابخشودنی است.
تابناک : باید تمام مقصران در هر سطحی با برخورد قاطع مواجه شوند
تابناک : عدم اطلاع از شلیک موشک به هواپیما پنهان‌کاری است/ کار کاملا غیرحرفه‌ای از نظر نظامی انجام شد
یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که «مجلس باید فردا در جلسه علنی به بررسی جوانب حادثه سقوط هواپیمای اوکراینی بپردازد»، گفت: این‌که آقایان می‌گویند از شلیک موشک به هواپیما اطلاع نداشتند دروغ بزرگی است، دروغ بزرگ دیگر را کسانی مطرح کردند که به دنبال لاپوشانی این موضوع با استفاده از رسانه‌ها بودند.
تابناک : سلسله مراتب فرماندهی پدافند و مسوولان دروغ گو به صورت علنی محاکمه شوند
یک عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که باید سلسله مراتب فرماندهی پدافند و مسوولان دروغ گو در حادثه سقوط هواپیمای اوکراینی به صورت علنی محاکمه شوند.
تابناک : واکنش عضو مجمع تشخیص به حادثه هواپیمای اوکراینی
تابناک : آمریکا راهی جز خروج از عراق ندارد/دیگر پایگاه های آمریکا در منطقه امنیت ندارد
سخنگوی هیات رییسه مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که آمریکا راهی جز خروج از منطقه به خصوص بعد از انجام اقدام تروریستی در به شهادت رساندن سپهبد حاج قاسم سلیمانی ندارد.
تابناک : ایران خواستار جنگ نیست / آمریکا دیگر جرات حضور در منطقه را ندارد
همان طور که ایران از بعد از پیروزی انقلاب در مقابل همه توطئه‌ها با صبر و بردباری رفتار کرد امروز هم اصلا در مسیر جنگ وارد نمی‌شود، چون اساسا ما خواستار جنگ نیستیم و آن را مفید نمی‌دانیم. ما نمی‌خواهیم مردم آمریکا خسارت ببینند بلکه می‌خواهیم با خوی استکباری حاکمیت آمریکا و صهیونیست‌ها و همه کسانی که در این مسیر قدم بر می‌دارند مبارزه کنیم.
تابناک : ایران خواستار جنگ نیست/آمریکا دیگر جرات حضور در منطقه را ندارد
همان طور که ایران از بعد از پیروزی انقلاب در مقابل همه توطئه ها با صبر و بردباری رفتار کرد امرو هم اصلا در مسیر جنگ وارد نمی شود چون اساسا ما خواستار جنگ نیستیم و آن را مفید نمی دانیم .ما نمی خواهیم مردم آمریکا خسارت ببینند بلکه می خواهیم با خوی استکباری حاکمیت آمریکا و صهیونیست ها و همه کسانی که در این مسیر قدم بر می دارند مبارزه کنیم.
تابناک : خروج نظامیان آمریکا از عراق صفحه جدیدی در استقلال این کشور باز می کند
ترامپ می خواهد این گونه خود را به افکار عمومی آمریکا معرفی کند که مرد تصمیمات بزرگ و مهم است حال اینکه تصمیماتش را بدون توجه به عواقب و توأم با حماقت تمام عیار می گیرد که حتی راهبردی برای آمریکا ندارد و تنها این کشور را با چالش‌های جدی مواجه می‌کند آخرین تصمیم درباره ترور سردار سلیمانی بود که در آینده نه چندان دور برای همه مشخص می‌شود چقدر نابخردانه بوده است.
تابناک : تمام اعضای پنتاگون و وابستگان آنها تروریست محسوب می‌شوند/ ۲۰۰ میلیون یورو برای تقویت سپاه قدس اختصاص یافت
نمایندگان در نشست علنی امروز مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی طرح سه فوریتی اصلاح قانون اقدام متقابل در برابر اعلام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به عنوان سازمان تروریستی توسط ایالات متحده آمریکا، با ماده یک این طرح با 228 رأی موافق، صفر رأی مخالف و 2 رأی ممتنع از مجموع 232نماینده حاضر در صحن علنی موافقت کردند.
تابناک : سردار سلیمانی در دسته‌بندی جناحی قرار نمی‌گرفت/به زودی سیلی محکمی به گوش ترامپ می‌خورد/ترس آمریکایی‌ها از انتقام فراملی است
همزمان با شهادت سردار قاسم سلیمانی تعداد زیادی از مسئولان و نمایندگان اصول‌گرا و اصلاح طلب در اولین روز کاری در صحن علنی مجلس شورای اسلامی به شهادت این مجاهد راستین نظام و فرمانده سپاه قدس واکنش نشان دادند.
تابناک : سردار دل‌ها بزرگترین تجمع مردمی تاریخ خوزستان را رقم زد/ سردار سلیمانی برای همیشه خوزستان را ترک کرد عکس
پیکر مطهر شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و یاران شهیدش در اولین ساعات صبح امروز وارد فرودگاه بین‌المللی اهواز شد. پیکر مطهر شهید حاج قاسم سلیمانی و یاران شهیدش روز شنبه به ترتیب در حرمین کاظمین (ع)، کربلای معلی و نجف اشرف در جوار حرم امیرالمومنین (ع) تشییع شد و بامداد امروز به میهن بازگشت.
تابناک : ترامپ مرتکب جنایتی هم‌ردیف کودتای ۲۸مرداد شد / با قاطعیت پیگیر مجازات جانیان خواهیم بود
شما جنایتی بزرگ مرتکب شدید، نام شما را در تاریخ جهان هم‌ردیف جنایت کوتای ۲۸ مردادماه و جنایت دیگر آمریکا در سرنگونی هواپیمای مسافربری ایران، ثبت می‌کنند. مسئولان آمریکایی با دستپاچگی اعلام کردند ما اقدام پیش‌دستانه انجام دادیم برای آنکه از پوشش قانون جنگل بهره بجویند.
تابناک : «لاریجانی» به سردار «قاآنی»
نشست علی لاریجانی با اعضای کمیسیون تولید ملی و با حضور چند وزیر
تابناک : ممنوعیت دریافت کمک‌های مالی برای تامین منابع مالی فعالیت‌های انتخاباتی
تابناک : ملت ایران به آمریکا پاسخ قاطع خواهد داد
تابناک : سردار دل‌ها بزرگترین تجمع مردمی تاریخ خوزستان را رقم زد/ انتقال پیکر سردار سلیمانی از اهواز به مشهد عکس
پیکر مطهر شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و یاران شهیدش در اولین ساعتات صبح امروز وارد فرودگاه بین‌المللی اهواز شد. پیکر مطهر شهید حاج قاسم سلیمانی و یاران شهیدش روز شنبه به ترتیب در حرمین کاظمین (ع)، کربلای معلی و نجف اشرف در جوار حرم امیرالمومنین (ع) تشییع شد و بامداد امروز به میهن بازگشت.
تابناک : اعلام وصول سوالی درباره وضعیت نگهداری زندانیان سیاسی
تابناک : خون شهید سردار سلیمانی باعث وحدت بیشتر می‌شود/ ایران انتقام سختی خواهد گرفت
یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه خون شهید سردار سپهبد قاسم سلیمانی، باعث وحدت و انسجام بیشتر مردم می‌شود گفت: قطعاً جمهوری اسلامی انتقام سختی خواهد گرفت.
تابناک : سردار دل‌ها بزرگترین تجمع مردمی تاریخ خوزستان را رقم زد/ پیکر سردار شهید سلیمانی به سمت فرودگاه اهواز در حال حرکت است عکس
پیکر مطهر شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و یاران شهیدش در اولین ساعتات صبح امروز وارد فرودگاه بین‌المللی اهواز شد. پیکر مطهر شهید حاج قاسم سلیمانی و یاران شهیدش روز شنبه به ترتیب در حرمین کاظمین (ع)، کربلای معلی و نجف اشرف در جوار حرم امیرالمومنین (ع) تشییع شد و بامداد امروز به میهن بازگشت.
تابناک : ترامپ مرتکب جنایتی هم‌ردیف کودتای ۲۸مرداد شد/با قاطعیت پیگیر مجازات جانیان خواهیم بود
شما جنایتی بزرگ مرتکب شدید، نام شما را در تاریخ جهان هم‌ردیف جنایت کوتای ۲۸ مردادماه و جنایت دیگر آمریکا در سرنگونی هواپیمای مسافربری ایران، ثبت می‌کنند مسئولان آمریکایی با دستپاچگی اعلام کردند که ما اقدام پیش‌دستانه انجام دادیم برای آنکه از پوشش قانون جنگل بهره بجویند.
تابناک : انتقاد نماینده کلیمیان در مجلس از اقدام آمریکا با استناد به اصول حقوق بین الملل
نماینده کلیمیان در مجلس شورای اسلامی اقدام تروریستی شهادت قاسم سلیمانی را «آخرین تلاش‌های استکبار و صهیونیسم» نامید و گفت: آیا حمله به یک مقام رسمی خارجی در یک کشور خارجی دیگر نقض اولین حقوق بین الملل نیست؟
تابناک : انتخاب ۳ نماینده ناظر در شورای عالی اجرای سیاست‌های اصل ۴۴
نمایندگان مجلس شورای اسلامی سه تن از نمایندگان را به عنوان ناظر در شورای عالی اجرای سیاست‌های کلی اصل ۴۴ قانون اساسی انتخاب کردند.
تابناک : استراتژی پرهیز از جنگ در دستور کار حاکمیت است
رئیس فراکسیون مستقلین مجلس شورای اسلامی با اشاره به اظهارات یکی از معاونان سازمان اطلاعات سپاه گفت: پیش از این حداقل ۳ توطئه‌ ترور در مورد شهید سلیمانی شکست خورده است.
تابناک : سردار دل‌ها بزرگترین تجمع مردمی تاریخ خوزستان را رقم زد/ المهندس با حاج‌قاسم به ایران آمد عکس
پیکر مطهر شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و یاران شهیدش وارد فرودگاه بین‌المللی اهواز شد. صد‌ها تن از مردم و مسئولان لشکری و کشوری استان با حضور در فرودگاه اهواز به استقبال پیکر شهدا رفتند.
تابناک : با رفتن سردار سلیمانی مسیر عوض نمی شود
 * دکتر رضا واعظی – استاد دانشگاه
تابناک : پیکر مطهر سردار سلیمانی و یاران شهیدش وارد میهن شد/ المهندس با حاج‌قاسم به ایران آمد عکس
پیکر مطهر شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و یاران شهیدش وارد فرودگاه بین‌المللی اهواز شد. صد‌ها تن از مردم و مسئولان لشکری و کشوری استان با حضور در فرودگاه اهواز به استقبال پیکر شهدا رفتند.
تابناک : پیکر مطهر سردار سلیمانی و یاران شهیدش وارد میهن شد
پیکر مطهر شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و یاران شهیدش وارد فرودگاه بین‌المللی اهواز شد.صدها نفر از مردم و مسئولان لشکری و کشوری استان با حضور در فرودگاه اهواز به استقبال پیکر شهدا رفتند.
تابناک : خون شهید سردار سلیمانی باعث وحدت بیشتر می شود/ ایران انتقام سختی خواهد گرفت
یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه خون شهید سردار سپهبد قاسم سلیمانی باعث وحدت و انسجام بیشتر مردم می شود گفت که قطعاً جمهوری اسلامی انتقام سختی خواهد گرفت.
تابناک : پنجه مافیای مخوف بر سر خودروسازی‌ها / مافیا قیمت پراید را افزایش داد
سال هاست که بحث آزادسازی خودرو و واگذاری غول‌های جاده مخصوص مطرح است، اما تا کنون هیچ دولتی جرأت نکرده که حیاط خلوت خود را به دست افرادی غیر دولتی بسپارد و نتیجه آن نیز آشفتگی‌هایی است که امروز صنعت و بازار خودرو را درگیر خود کرده است.
تابناک : خون سردار سلیمانی بسیاری از قفل‌ها را باز خواهد کرد
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که شهادت سردار سلیمانی باعث شد که دیگر خطوط قرمزی برای برخورد جمهوری اسلامی با نیروهای آمریکایی و اذنابش وجود نداشته باشد و این قضیه زوال صهیونیست‌ها و خروج آمریکا از منطقه را سرعت می‌دهد.
تابناک : خون به ناحق ریخته شده سردار سلیمانی بی پاسخ نخواهد ماند
تابناک : باید راه شهید سلیمانی ادامه پیدا کند
تابناک : خون شهید سلیمانی باعث بیمه حداکثری انقلاب اسلامی شد
یک عضو شورای مرکزی فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که خون شهید قاسم سلیمانی باعث بیمه حداکثری انقلاب اسلامی شد.
تابناک : پنجه مافیای مخوف برسر خودروسازی ها/ مافیا قیمت پراید را افزایش داد
سالهاست که بحث ازاد سازی خودرو و واگذاری غول های جاده مخصوص مطرح است اما تا کنون هیچ دولتی جرائت نکرده است که حیات خلوت خود را به دست افرادی غیر دولتی بسپارد و نتیجه ان نیز آشفتگی هایی است که امروز صنعت و بازار خودرو را درگیر خود کرده است.
تابناک : آمریکای جنایتکار منتظر انتقام سختی باشد/ شهادت سردار سلیمانی موجب وحدت می‌شود
کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در بیانیه ای با محکوم کردن جنایت تروریستی و ضد بشری آمریکا در به شهادت رساندن سردار سلیمانی تاکید کرد که آمریکای جنایتکار باید با این اقدام وحشیانه و ناجوانمردانه منتظر انتقامی سخت باشد.
تابناک : نامه جمعی از فرزندان شهدا به رهبر انقلاب برای گرفتن انتقام خون شهدا
تابناک : اقدام تروریستی و جنایتکارانه آمریکا، بدون پاسخ نخواهد ماند/سرفصل جدیدی برای مقابله با آمریکا شکل خواهد گرفت
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر اینکه بعد از شهادت سردار سلیمانی، سرفصل جدیدی برای مقابله با آمریکا شکل خواهد گرفت، گفت: دیگر آمریکایی‌ها در خاورمیانه و جهان اسلام احساس امنیت نخواهند کرد و اقدام تروریستی و جنایتکارانه آمریکا بدون پاسخ نخواهد ماند.
تابناک : اقدام تروریستی و جنایتکارانه آمریکا بدون پاسخ نخواهد ماند/سرفصل جدیدی برای مقابله با آمریکا شکل خواهد گرفت
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه بعد از شهادت سردار سلیمانی سرفصل جدیدی برای مقابله با آمریکا شکل خواهد گرفت گفت که دیگر آمریکایی ها در خاورمیانه و جهان اسلام احساس امنیت نخواهند کرد و اقدام تروریستی و جنایتکارانه آمریکا بدون پاسخ نخواهد ماند.
تابناک : میرسلیم:درس‌عبرت فراموش‌نشدنی به آمریکایی‌ها می‌دهیم
تابناک : آقای روحانی لایحه بودجه ۹۹ هیچ تناسبی با شرایط جنگی ندارد/ نمی‌شود کشور را لاکچری اداره کرد
این نماینده سابق مجلس تاکید کرد: به اعتقاد من، باید اصلاح جدی در لایحه بودجه صورت بگیرد و تناسب پیدا کند که منابع و مصارف بتوانند راه را برای گره گشایی از مشکلات مردم باز کند، نه اینکه عادی و سرسری با آن کشور را اداره کرد...
تابناک : اخذ هرگونه مالیات بر سپرده‌های بانکی به نفع کشور نیست/ هیچ مجوز قانونی برای این کار وجود ندارد
چند وقت پیش، سازمان امور مالیاتی کشور و وزارت امور اقتصادی و دارایی با رونمایی از پیش نویس اصلاح قانون مالیات‌های مستقیم، درصدد گرفتن مالیات از سود سپرده بانکی و سود سهام برآمدند که بر اساس آن، باید از همه کسانی که در بانک سرمایه گذاری کرده و سود دریافت می‌کنند، مبالغی به عنوان مالیات کسر می‌شد.
تابناک : برخی دلیل آلودگی را در دودکش کارخانه‌ها و اگزوز اتوبوس‌ها جست‌وجو می‌کنند/ دادستانی در خصوص آلودگی هوا ورود کند
دو سه روزی بود که هوا به مدد عوامل طبیعی بهتر بود و باران توانست پس از یک هفته تعطیعی مدارس در تهران، بار دیگر دانش آموزان را روانه مدارس کند؛ اما از ظهر امروز بار دیگر دود سیاه تمام شهر را گرفته و به نظر می‌رسد تا زمانی که فکر اساسی در خصوص این موضوع نشود تا پایان سال مهمان شهر‌های بزرگ خواهد شد.
تابناک : مجلس در راس امور نیست/ به جای سخت‌گیری، درها را برای افزایش مشارکت باز کنید
پس از افزایش قیمت بنزین بدون اطلاع مجلسی‌ها، نمایندگان تلاش بسیاری کردند تا بتوانند جایگاه مجلس را بازگردانند و طرح‌های مختلف با عناوین گوناگون ارائه کردند تا بتوانند قیمت را کمتر کنند؛ اما هیچ یک از این تلاش‌ها به ثمر نرسید و بنابراین، مردم مجبورند بر پایه قیمت اعلام شده، باک خودرو‌های خود را پر کنند.
تابناک : هیچ اطلاعاتی از تعداد کشته‌شدگان آبان‌ نداریم
تابناک : افرادی وقیحانه چندهمسری را ترویج می‌دهند/جریانی مشکوک در پشت پرده ترویج چندهمسری است
یک عضو فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه عده‌ای وقیحانه به دنبال ترویج چندهمسری هستند، گفت: افرادی با ادعای نویسندگی، بدون معرفی هویت اصلی به دنبال آسیب زدن به مفاهیم ارزشی در حوزه خانواده و مملکت هستند.
تابناک : نماینده‌ای که ۵۰ تومان رای می‌خرد، رای خود را به یک سفر می‌فروشد/ عده‌ای رای خود را ارزان می‌فروشند
با نزدیک شدن موسم انتخابات، بار دیگر بازار وعده و وعید‌ها در شهر‌ها و روستا‌ها داغ شده و انبوهی از افراد مختلف با اینکه هنوز از تایید صلاحیت خود اطمینان ندارند، فعالیت‌های انتخاباتی خود را به امید نشستن بر صندلی‌های سبز بهارستان آغاز کرده اند.
تابناک : چرا قانون هوای پاک هنوز معطل اجراست؟
تابناک : شاید انتخابات بنزین را ۱۵۰۰ تومان کند/ دلجویی از مردم در عمل و نه در شعار
حدود یک ماه و نیم از تصویب و اجرای افزایش قیمت بنزین می‌گذرد، ولی نمایندگان مجلس همچنان در تلاشند تا بتوانند قیمت‌ها را اندکی تعدیل کنند؛ هرچند تا کنون هیچ یک از این تلاش‌ها به نتیجه نرسیده و چندین ایده مطرح از سوی آن‌ها در هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی مسکوت مانده است.
تابناک : ۹ دی تجلی قدرت ایمان و دین‌داری در برابر جهل احزاب شد/ حاجی‌صادقی: امسال مردم بیشتر از پنج روز به فتنه‌گران زمان ندادند
مطابق با اطلاعیه قبلی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی مراسم یوم الله ۹ دی در تهران، از ساعت ۱۴ تا ۱۶ امروز با سخنرانی حجت‌الاسلام حاجی صادقی «نماینده، ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی» در میدان امام حسین (ع) برگزار می‌شود و پس از آن مردم از این میدان به سمت میدان شهدا راهپیمایی کردند.
تابناک : خواب غفلت دستگاه‌های نظارتی عامل سودجویی شرکت‌های فروشنده فیلترشکن
بیش از سه ماه از صحبت‌های وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از تجارت چند صد میلیاردی بازار فروش فیلترشکن و وی‌پی‌ان می گذرد. انتظار می‌رفت بعد از آن دستگاه‌های نظارتی ورود کنند که نه تنها این اتفاق نیفتاد که به گفته رئیس کارگروه فضای مجازی کمیسیون صنایع و معادن شرکت‌های فروشنده فیلترینگ گردش مالی زیادی دارند.
تابناک : 9دی تجلی قدرت ایمان و دین‌داری در برابر جهل احزاب شد/ حاجی‌صادقی: امسال مردم بیشتر از پنج روز به فتنه‌گران زمان ندادند
مطابق با اطلاعیه قبلی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی مراسم یوم الله 9 دی در تهران، از ساعت 14 تا 16 امروز با سخنرانی حجت‌الاسلام حاجی صادقی «نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی» در میدان امام حسین(ع) برگزار می‌شود و پس از آن مردم از این میدان به سمت میدان شهدا راهپیمایی کردند.
تابناک : خواب غفلت دستگاه های نظارتی عامل سودجویی شرکت های فروشنده فیلترشکن
بیش از سه ماه از صحبت های وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از تجارت چند صد میلیاردی بازار فروش فیلترشکن و وی‌پی‌ان میگذرد ، انتظار می رفت بعد از آن دستگاه های نظارتی ورود کنند که نه تنها این اتفاق نیفتاد که به گفته رییس کارگروه فضای مجازی کمیسیون صنایع و معادن شرکت های فروشنده فیلترینگ گردش مالی زیادی دارند.
تابناک : خودروها ۴۳ درصد، موتورسیکلت‌ها ۱۰ درصد و اتوبوس‌ها ۴۰ درصد عامل آلودگی هوا
تابناک : حضور مردم برای راهپیمایی «9دی» در میدان امام حسین
طبق اطلاعیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی مراسم 9 دی در تهران، از ساعت 14 تا 16 امروز با سخنرانی حجت‌الاسلام حاجی صادقی «نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی» در میدان امام حسین(ع) برگزار می‌شود و پس از آن مردم از این میدان به سمت میدان شهدا راهپیمایی می کنند.
تابناک : بودجه ۹۹ باید براساس واقعیت‌های اعتباری تصویب شود
تابناک : بدهی ۱۰۳ میلیاردی پالایشگاه شازند در حوزه عوارض آلایندگی
تابناک : انتقاد «پارسایی» از بی‌تفاوتی فراکسیون امید به ردصلاحیتش
تابناک : تصویب اف‌ای‌تی‌اف به رقابتی‌تر شدن انتخابات کمک می‌کند
یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان این که تصویب اف‌ای‌تی‌اف می‌تواند به رقابتی‌تر شدن انتخابات کمک کند گفت: باید امید مردم به آینده بیشتر شود و در این صورت میزان مشارکت در انتخابات افزایش پیدا می‌کند.
تابناک : آمریکا فقط به دنبال نفت سوریه است/ ملت رشید سوریه نیاز به قیّم ندارند
رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به اهمیت تدوین قانون اساسی توسط ملت سوریه، گفت: ملت رشید سوریه نیاز به قیّم ندارند و باید بتوانند بدون فشار بیرونی قانون اساسی کشورشان را تدوین و تصویب کنند.
تابناک : ژاپنی‌ها تا وقتی آمریکا نخواهد، وارد کار اساسی با ایران نمی‌شوند/ سفر روحانی به ژاپن، ارتباطی با میانجی‌گری ندارد/ با مدیریت قوی می‌توان آمریکا را وادار به مذاکره کرد
یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر اینکه نباید به سفر رئیس جمهور به ژاپن در قالب میانجی‌گری بین ایران و آمریکا نگریست، گفت: می‌توان با یک مدیریت قوی، آمریکا را وادار به مذاکره کرد.
تابناک : تسلیت عارف به آیت‌الله شبیری زنجانی
برنامه عزاداری دفتر آیت‌الله شبیری‌زنجانی در ایام فاطمیه

 

پیشخوان روزنامه های ایران
پیشخوان روزنامه های ایران