طراحی سایت با گروه نرم افزاری صددروازه

طراحی سایت با گروه نرم افزاری صددروازهجدیدترین اخبار فارسی صفحه 5

598 : محکومیت نماینده مجلس بدلیل رابطه نامشروع با زنِ جوان/ نقش مسعود پزشکیان ...
آنگونه که برخی منابع اعلام کرده‌اند؛ یکی از نمایندگان مجلس (س.خ) که پیش از این به اتهام رابطه‌ی نامشروع با یک زن جوان در کانون توجه قرار گرفته بود، روز گذشته در شعبه ۵ دادگاه کیفری محاکمه شده و به 2 سال انفصال از خدمت، 2 سال تبعید و 99 ضربه شلاق محکوم شد.

598 : غوغای آن شب اصلا به ما ربطی نداشت!
در پی خبر پیشین،‌ مبنی بر طرح ادعاهای تازه و اظهارات جنجالی رئیس فرقه گنابادی در سالگرد غائله گلستان هفتم ۹۶، جزییات تازه‌ای از این موضوع آشکار شد.

598 : 80 کشته و زخمی در حمله تروریستی به دو مسجد در نیوزلند
درپی حمله تروریست‌های مسلح به نمازگزاران جمعه در دو مسجد در نیوزلند، حداقل 50 نفر کشته و 30 تن دیگر مجروح شدند.

598 : افزایش ۴ برابری خرید نفت کره از ایران
گمرک کره جنوبی اعلام کرد خرید نفت سئول از تهران در ماه فوریه هرچند به نسبت به پارسال 12.5 درصد کاهش یافته اما نسبت به ماه پیش از آن بیش از 4 برابر شده است.

598 : سیاهترین روز در تاریخ معاصر نیوزیلند
سفیر ایران در لندن با اشاره به اقدامات تروریستی در نیوزیلند، آن را سیاهترین روز در تاریخ معاصر نیوزیلند و روزی تلخ برای تمامی مسلمانان خواند.

598 : 11 هزار ساعت آنتن در اختیار اهالی پاستور
از ابتدای فروردین تا پایان دی‌ماه 1397، شبكه‌های متعدد رادیویی و تلویزیونی رسانه ملی از جمله شبكه‌های سراسری، برون‌مرزی و استانی حدود 11هزار ساعت برنامه‌ برای انعكاس فعالیت‌های دولت در بخش‌های مختلف روی آنتن برده‌اند .

598 : حداقل و حداکثر قیمت‌‌ بلیت پروازهای نوروزی‌
با توجه به اینکه کف و سقف نرخ بلیت پروازهای داخلی برای ایام نوروز مشخص شده است مقامات مسئول به مسافران هواپیما توصیه می‌کنند با آگاهی از این نرخ‌ها، در دام سودجویان نیفتند.

598 : ممنوعیت پرواز بوئینگ مکس در آسمان ایران
مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری گفت: اطلاعیه هوانوردی ممنوعیت پرواز بوئینگ ۷۳۷ مکس از آسمان ایران توسط سازمان هواپیمایی کشوری صادر شد.

ایرنا : جشنوراه سنتی سمنو در بجنورد
بجنورد - ایرنا - جشنواره سنتی سمنو صبح جمعه با حضور مردم و جمعی از مسئولین در محل فرهنگسرای شهروند بجنورد برگزار شد.

ایرنا : غربی ها تحقق روند سیاسی را شرط کمک به بازسازی سوریه دانستند
نیویورک- ایرنا- چهار کشور غربی در بیانیه ای مشترک، بحران سوریه را بزرگترین بحران اسانی پس از جنگ جهانی دوم دانستند و اعلام کردند شرط کمک به بازسازی این کشور، تحقق روند سیاسی معتبر، واقعی و پایدار است.

ایرنا : فارسی 600 سال پیش زبان دولتی در شبه قاره هند بود
تبریز - ایرنا - استاد ادبیات فارسی دانشگاه داکای بنگلادش با بیان اینکه زبان فارسی 600 سال پیش زبان دولتی در شبه قاره هند بود، گفت: مردمان سرزمین ما زبان فارسی را خیلی دوست دارند.

ایرنا : همایش خودروهای کلاسیک در شیراز
ایرنا-شیراز -همایش خودروهای کلاسیک عصر روز جمعه در ورزشگاه پارس شیراز برگزار شد.*15*

تابناک : اروپا امارات را به لیست سیاه پناهگاه‌های مالیاتی اضافه کرد

تابناک : ممنوعیت و رفع ممنوعیت صادرات برخی اقلام اعلام شد
وزیر صنعت، معدن و تجارت در نامه‌ای به رئیس کل گمرک ممنوعیت و لغو ممنوعیت صادرات برخی اقلام را اعلام کرد.

تابناک : کاهش قیمت طلا هم‌زمان با توقف ریزش دلار

تابناک : صادرات نفت ونزوئلا از سر گرفته شد

تابناک : افزایش ذخایر طلای چین با هدف کاهش سلطه دلار/ ٥٠ هزار رأس گوسفند زنده...
این پیمانه تیتر‌هایی همچون قیمت مصوب مرغ ۱۱ هزار و ۵۰۰ تومان است نه بیشتر، قیمت خودرو در بازار ۳۰ درصد حباب دارد، گرانی دلار و یورو در آخرین پنجشنبه سال، بازار سکه در آخرین روز هفته، ضرر ۲۶.۶ میلیارد دلاری بوئینگ، صادرات نفت ونزوئلا از سر گرفته شد، ضربه سیاست پولی بانک مرکزی اروپا به بانک‌ها، تقسیم بندی مردم برای تخصیص کالا‌های اساسی کار مشکلی است و رکورد طلای سیاه در بازار جهانی را در بر دارد.

تابناک : از افتتاح دانشگاه تهران تا رد تحقیق و تفحص از شهرداری تهران
موضوع "اقتصاد ایران و جهان در گذر زمان" در این نوشتار به وقایع تاریخی بیست و چهارمین روز اسفند ماه اختصاص دارد که به طور مستقیم و غیر مستقیم اقتصاد ایران و جهان را متاثر کرده است.

تابناک : افزایش ۶ برابری پرتفوی بیمه معلم طی ۵ سال / تسویه مالیاتی سنوات گذشته...
رئیس هیات‌مدیره بیمه معلم گفت: پرتفو و سودآوری بیمه معلم طی ۵ سال اخیر حدود ۶ برابر رشد داشته و از ۲۶۰ میلیارد تومان به ۱۶۵۰ میلیارد تومان رسیده است.

تابناک : صادرات نفت ایران به ٢ میلیون و ٧٠٠ هزار بشکه رسید

تابناک : سوسوی نمادهای غذایی و دارویی به سهامداران/ افزایش مشارکت سهامداران خر...
طی هفته‌ای که گذشت مشارکت سهامدارن خرد در بورس تهران به عنوان یکی از فاکتور‌های تعیین کننده در کیفیت بازار با رشد قابل توجهی همراه بود بر این اساس روز چهارشنه ارزش معاملات خرد به بیش از ۷۰۸ میلیارد تومان رسید کمترین ارزش معاملات گرچه در روز شنبه رقم خورو و بیش از ۳۲۷ میلیارد تومان براورد شد، ولی نسبت به آخرین روز معاملاتی قبل از آن نیز رشد ۵.۳ درصدی را ثبت کرده است.

تابناک : بازار نفت در سه ماهه دوم ٢٠١٩ دچار کسری می‌شود

تابناک : اختلاس ۶.۶ میلیاردی امکان‌پذیر نیست
چند وقتی است که صحبت از یک اختلاس بزرگ در کشور ـ که به تازگی پرونده آن در قوه قضاییه بررسی شده، نقل محافل سیاسی و اقتصادی شده است؛ اختلاسی که ابعاد آن حتی بسیار بزرگتر از چیزی است که در پرونده بابک زنجانی بود!

تابناک : کارگران: افزایش حقوق ما، مانند کارکنان دولت باشد/ کارفرمایان: در صورت...
با اینکه چند روز بیشتر تا پایان سال نمانده، هنوز خبری از افزایش حقوق کارگران نیست و حتی خبر‌های رسیده از داخل شورای حقوق و دستمزد نیز چندان رضایت بخش نیست. با این حال، کش و قوس‌ها بر سر افزایش حقوق میامن اعضای مثلث دولت، کارگر و کارفرما در جریان است.

تابناک : سازمان بازنشستگی محصول بی مدیریتی های دولت های گذشته است
غالب شرکت‌های زیرمجموعه سازمان‌ها زیان ده هستند و حتی بودجه خود سازمان را نیز تأمین نمی‌کند، و تنها یک‌میزان بسیار جزئی از بودجه موردنیاز خود را تأمین می‌کنند. بنابراین نیاز ه بازسازی و بازتعریف سازمانی در آن‌ها وجود دارد.

تابناک : چشم انداز وضعیت نفت ایران در سال ۲۰۴۰
مرکزپژوهش های مجلس شورای اسلامی در گزارشی به چشم انداز وضعیت نفت ایران در سال ۲۰۴۰ پرداخت.

تابناک : معمای اجرای قانون تغییر ساعت و ارائه پاسخ هایی به آن
مرکزپژوهش های مجلس شورای اسلامی در گزارشی به زیر و بم موضوع اجرای قانون تغییر ساعت و ارائه پاسخ هایی به آن پرداخت.

تابناک : ارزیابی فعالان کسب وکار از آخرین وضعیت بازارها
مرکزپژوهش های مجلس در گزارشی به ارزیابی فعالان کسب وکار از آخرین وضعیت بازارها پرداخت.

تابناک : مردم در ایام نوروز در انتخاب رستوران ها دقت کنند
عضو کمیسیون بهداشت گفت: وزارت بهداشت دارای آزمایشگاه های مجهزی است که از جهات مختلف مواد غذایی رستوران ها را آزمایش، نمونه برداری و نمونه گیری می کند و چنانچه تخلفی کشف شود به کمیسیون ماده ۱۱ گزارش داده می شود تا با متخلفان برخورد شود.

تابناک : علت درخواست مقامات آمریکایی برای بازگشت به برجام چیست؟
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس، گفت: دیپلمات‌ها و افسران آمریکایی با توجه به انزوای بین‌المللی این کشور و عدم حصول منافع بازگشت آمریکا به برجام را از ترامپ درخواست کردند.

تابناک : کمترین حقوق بگیران دولتی، امسال ۵۲۵ هزار تومان افزایش خواهند داشت/ اب...
با اینکه میزان افزایش حقوق کارکنان دولت در مجلس شوای اسلامی به تصویب رسیده و شورای نگهبان نیز مخالفتی با آن ندارد، همچنان برخی افراد دولتی و حتی برخی از نمایندگان مجلس این قانون را به گونه‌ای دیگر تفسیر می‌کنند. در واقع اظهارنظر‌ها در این باره باعث شده تا برخی ابهامات درباره آن ایجاد شود.

تابناک : بهانه‌هایی همچون تحریم، رانت و فساد مردم پذیرفتنی نیست
هنوز چند روزی تا پایان سال 97 باقی است، بازارهای راکد حکایت از این دارد که جیب‌ها خالی ‌شده است؛ با اینکه خیابان‌ها مملو از جمعیت است، کمتر مغازه‌ای را می‌توان در سطح شهر یافت که مشتری داشته باشد. افزایش بیش از اندازه قیمت اجناس و تورم باعث شده تا مردم قدرت خریدشان را از دست بدهند و به همین دلیل، تنها به خرید مایحتاج ضروری خود بسنده کنند.

تابناک : چند درصد مردم اخبار را از صدا وسیما پیگیری می کنند

تابناک : ترسناک‌ترین هتل جهان
ما برای شما، در تابناک جوان هر روز گزید‌ه‌ای از آخرین اخبار و مطالب جذاب پیرامون موضوعات کسب و کار، رسانه، فرهنگ و هنر، خانواده، نشاط و سرگرمی، جامعه و ... را تولید و/یا ارائه می کنیم. «تابناک جوان» برای انتشار مطالب ارسالی شما نیز آمادگی دارد! روی تیترها کلیک کنید تا گزارش کامل گزیده‌ خبرهای «تابناک جوان» را بخوانید.

تابناک : باند سارقین سیم برق در عسلویه منهدم شد

تابناک : آمریکا ۶ فرد و ۸ نهاد روسی را تحریم کرد

تابناک : کشف یک میلیون لیتر سوخت قاچاق توسط سپاه

تابناک : مردی که رکورد جواب رد برای ازدواج را شکست
جدیدترین اخبار گوناگون را در «تابناک با تو» از دست ندهید. در این سایت شما هر روز گزید‌ه‌ای از آخرین اخبار پیرامون موضوعات خانواده، سلامت و بهداشت، سرگرمی و دانستنی‌ها، آشپزی، فیلم و عکس‌هایی از سراسر جهان، دکوراسیون و ... را دنبال خواهید کرد. همچنین «تابناک باتو» هر روزه آماده است، مطالب ارسالی شما را نیز متناسب با موضوعات نامبرده در سایت منتشر کند. گزارش کامل از گزیده‌خبرهای امروز «تابناک با تو» را با کلیک بر تیتر آن بخوانید.

تابناک : واکنش ترامپ به حادثه تروریستی نیوزیلند

تابناک : واکنش محسن رضایی به حادثه امروز نیوزیلند

تابناک : حبیب الله کاووش (کارگردان فیلم دادشاه) درگذشت

تابناک : نظر کدخدایی درمورد سوال از مسئولان توسط مجلس خبرگان

ایرنا : بیماران سرطانی ساوه را مهمان «سفره های نوروزی» کنیم
ساوه - ایرنا - سرطان از بیماری های پرهزینه ای است که حتی پس از درمان هم عواقب مالی آن با شخص مبتلا و خانواده اش همراه است.

ایرنا : 1.5میلیارد دلار کالای آرایشی بهداشتی در بازار ، قاچاق است
آبادان – ایرنا - معاون وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و رئیس سازمان غذا و دارو با بیان اینکه آمار قاچاق کالا را نمی توان به صورت دقیق اعلام کرد، گفت: چیزی حدود 1.5 میلیارد دلار از کالاهای بهداشتی و آرایشی در بازار کشور، تقلبی و قاچاق برآورد می شود.

ایرنا : اعتبارات حوزه فرهنگ کمتر از 2 درصد است
تهران- ایرنا- معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: در جامعه‌ ای زندگی می کنیم که اعتبارات کل حوزه فرهنگ کمتر از ٢ درصد است؛ در حالی که برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و نهادینه کردن این فرهنگ باید اقدامات فرهنگی انجام شود که نیاز به بودجه دارد.

ایرنا : دام های آذربایجان غربی علیه تب برفکی مایه کوبی می شوند
ارومیه - ایرنا - مدیرکل دامپزشکی آذربایجان غربی گفت: با اجرای طرح ضربتی مقابله با بیماری تب برفکی و ppr /طاعون نشخوار کنندگان کوچک/ دام های استان واکسینه می شوند.

ایرنا : ورودی پارک ملی کلاه قاضی اصفهان پاکسازی شد
اصفهان- ایرنا- بخش های ورودی پارک ملی و پناهگاه حیات وحش کلاه قاضی اصفهان روز جمعه از سوی اعضای تشکل مردم نهاد 'کنگره 60 ' پاکسازی شده است.

ایرنا : مسافران نوروزی با قطار از گرگان به اینچه برون می روند
گرگان - ایرنا - مدیرکل راه آهن شمال شرق 2 کشور گفت: قطار گرگان - اینچه برون با بلیط 20 هزار ریالی در تعطیلات نوروز پیش رو، آماده جابجایی گردشگران برای حضور در بازارچه های مرزی و دیدن تالاب های بخش مرزی داشلی برون در شرق استان گلستان است.

ایرنا : بازی معاندان با یک ویروس
سنندج - ایرنا - ویروسی از 20 اسفندسال جاری در شهرستان قروه موجب بروز بیماری در بین مردم شده که تا 24 ساعت آنان را درگیر می کند، این ویروس دستمایه ای برای یکی از کانال های معاند شده است تا با آن از آب گل آلود ماهی بگیرد.

ایرنا : اتوبوس حامل زائران نورآباد در ملایر واژگون شد
همدان- ایرنا- رییس جمعیت هلال احمر ملایر گفت: یک دستگاه اتوبوس حامل زائران نورآباد امروز/جمعه/ به دلیل شرایط نامساعد جوی و لغزندگی در مسیر محور اراک به ملایر واژگون شد.

ایرنا : رزمایش ضد شورش و کنترل اغتشاش در گچساران برگزار شد
گچساران -ایرنا - رزمایش بزرگ ضد شورش و کنترل اغتشاشات گردان امنیتی ناحیه مقاومت بسیج با مشارکت نیروهای امداد فرماندهی انتظامی، جمعیت هلال احمر، آتش نشانی و اورژانس در گچساران با هدف بهره گیری از توان نیروهای بسیجی با آخرین تاکتیک ها و تکنیک های روز با موفقیت برگزار شد.

ایرنا : کاروان راهیان نور محلات عجب شیر به جنوب کشور اعزام شد
مراغه - ایرنا - فرمانده سپاه ناحیه عجب شیر گفت: بیش از 120نفر از بسیجیان مرد مساجد و محلات عجب شیر به مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس در جنوب کشور اعزام شدند.

ایرنا : طرح جامع شبکه توزیع در کشور اجرا می شود
همدان- ایرنا- رییس مرکز امور اصناف و بازرگانان کشور گفت: سیستم توزیع کشور مورد گلایه مجلس شورای اسلامی و مسئولان است که در این راستا برای سال 98، برنامه ویژه ای تهیه و تنظیم شده است.

ایرنا : افزون بر 50 هزار تن میوه نوروزی از فردا در کشور توزیع می شود
همدان- ایرنا- معاون بازرگانی داخلی وزیر صنعت، معدن، تجارت گفت: افزون بر 50 هزار تن میوه شب عید از فردا (شنبه) در سراسر کشور بر اساس نرخ مصوب ستاد تنظیم بازار استان ها توزیع می شود.

ایرنا : معارضه ملکی سنگی دیگر بر پای لنگ توسعه ایلام
ایلام - ایرنا - قطار طویل موانع و مشکلات توسعه ایلام کم نبوده و نشده اند که معارضه ملکی به معنای مخالفت اهالی و مالکین زمین محل اجرای طرح های توسعه نیز به ان افزوده شد.

ایرنا : شایع ترین دلایل بروزحوادث لوله های نفت و گاز خوردگی خطوط است
اهواز- ایرنا- مدیرعامل شرکت مناطق نفت خیز جنوب با اشاره به بررسی دقیق علت حادثه خط لوله گاز اهواز، گفت: شایع ترین دلایل بروز حوادث خط لوله نفت و گاز قدمت و خوردگی خطوط و عدم رعایت حریم ایمنی توسط اشخاص حقیقی و حقوقی است.

ایرنا : جذب سرمایه گذاری در منطقه آزاد اروند 50 درصد افزایش یافت
آبادان - ایرنا - معاون سرمایه گذاری و توسعه کسب و کار منطقه آزاد اروند گفت: در 11 ماهه امسال 13 هزار و 500 میلیارد ریال سرمایه گذاری در منطقه آزاد اروند جذب شد که در مقایسه با هشت هزار و 700 میلیارد ریال در مدت مشابه سال گذشته 50 درصد رشد نشان می دهد.

ایرنا : دژپسند:تهران و باکو تصمیمات مهمی برای همکاری اقتصادی گرفتند
باکو – ایرنا - وزیر امور اقتصادی و دارایی کشورمان گفت: تهران و باکو در سیزدهمین نشست کمیسیون مشترک همکاری های اقتصادی ایران و جمهوری آذربایجان تصمیمات مهمی گرفتند.

ایرنا : 210 طرح اشتغال‌زای روستایی در ابرکوه اجرا شد
یزد - ایرنا - فرماندار ابرکوه گفت: در سال 1397 از 220 طرح اشتغال‌زای روستایی مصوب در کار و گروه اشتغال شهرستان تاکنون 210 طرح اجرا شد.

ایرنا : 165 نقطه خراسان شمالی برای عرضه میوه شب عید در نظر گرفته شد
بجنورد- ایرنا- رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان شمالی گفت: توزیع سیب و پرتقال برای تنظیم بازار شب عید، از روز یکشنبه در 165 نقطه از استان توزیع می شود.

ایرنا : بازارچه کارآفرینی جشنواره نوجوان خوارزمی در میبد برپا شد
یزد - ایرنا - بازارچه کارآفرینی جشنواره نوجوان خوارزمی امروز جمعه در دبیرستان شاهد باهنر میبد برپا شد و دانش‌آموزان با شرکت در آن و عرضه محصول با فضای کسب‌وکار آشنا شدند.

ایرنا : باکو بر تسریع اجرای طرح های مشترک با تهران تاکید کرد
باکو – ایرنا – شاهین مصطفی اف وزیر اقتصاد جمهوری آذربایجانگفت : با تمام توان برای سرعت بخشیدن به اجرای طرح های مشترک اقتصادی با ایران تلاش خواهیم کرد.

ایرنا : سفر رئیس‌جمهوری به عراق برای مردم 2 کشور همراه بابرکت بود
یزد - ایرنا - عضو هیات علمی موسسه علمی و پژوهشی امام خمینی (ره) قم گفت: سفر هفته جاری رئیس‌جمهوری ایران به عراق برای مردم و نظام همراه بابرکت بود و در این سفر قراردادهای مختلفی میان 2 کشور امضا و مبادله شد.

ایرنا : عمران خان:کمک های ایران به پاکستان را هرگز فراموش نمی کنیم
اسلام آباد - ایرنا - نخست وزیر پاکستان با تاکید بر تقویت بیش از پیش روابط میان تهران و اسلام آباد، گفت: ما هرگز کمک های ایران را در زمان های دشوار فراموش نمی کنیم.

ایرنا : شوق مسئولان و شور خدمت روی میز فرصت تکریم
ایلام-ایرنا- مسئولان شهرستان مرزی دهلران به شوق خدمت پشت میز خدمت با هدف پاسخگویی به مردم به خدمت آنها رفتندتا از فرصت مسئولیت غنیمت تکریم و توفیق خدمت برچینند.

ایرنا : رییس جدید دستگاه قضا با مفاسد اقتصادی برخورد کند
اردبیل - ایرنا - امام جمعه شهرستان نیر گفت: رییس جدید دستگاه قضا برخورد با مفاسد اقتصادی را در دستور کار خود قرار داده و در این امر هیچگونه ملاحظه‌ جناحی و خط قرمز را نکند.

ایرنا : اشتغال و مسکن مهمترین موارد مطرح شده در میز خدمت کیش بود
کیش - ایرنا - میز خدمت کیش این هفته با حضور مدیرعامل منطقه آزاد و معاونان این سازمان، امام جمعه و رئیس شورای شهر کیش به روال هفته های گذشته در پایان نمازجمعه در مصلای این جزیره برگزار شد.

ایرنا : تفاهم نامه ای برای کاهش آسیب های اجتماعی زنان زندانی
تهران-ایرنا- تفاهم نامه معاونت پیشگیری از جرم قوه قضاییه با معاونت امور زنان و خانواده رییس جمهوری که به منظور استفاده از دستبند الکترونیک به عنوان مجازات جایگزین زندان برای زنان زندانی واجد شرایط منعقد شد؛ گامی مثبت در کاهش آسیب های اجتماعی و حفظ بنیاد خانواده است.

ایرنا : سفر عزتمندانه رییس جمهوری به عراق نشان از اقتدار ایران است
کرج - ایرنا - امام جمعه فردیس گفت: سفر عزتمندانه روحانی رییس جمهوری به عراق، نشان داد که این عزت و اقتدار، خاری در چشم دشمنان ایران است.

ایرنا : امام جمعه کیش خواستار احیای جشنها و اعیاد اسلامی شد
کیش - ایرنا - امام جمعه کیش برگزاری مراسم چهارشنبه سوری، بوِیژه استفاده از مواد منفجره و پریدن از روی آتش را خرافه دانست و مردم را به برگزاری جشنها و اعیاد اسلامی و معنوی تشویق کرد.

ایرنا : ظریف خواستار نشست اضطراری سازمان همکاری اسلامی شد
تهران - ایرنا- وزیر امورخارجه جمهوری اسلامی ایران دقایقی پیش در تماس تلفنی با مولود چاووش اوغلووزیر امورخارجه ترکیه به عنوان رئیس دوره ای سازمان همکاری اسلامی ضمن محکومیت شدید حمله تروریستی و کشتار مسلمانان در نیوزیلند خواستار واکنش مناسب کشورهای اسلامی نسبت به این جنایت هولناک شد.

ایرنا : نظارت و قانونگذاری دقیق از مشکلات در کشور پیشگیری می کند
یزد - ایرنا - نماینده حوزه انتخابیه مهریز در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر نماینگان مجلس به 2 وظیفه محوری خود که شامل قانونگذاری و نظارت دقیق است، عمل کنند از بسیاری مشکلات در مناطق مختلف کشور از جمله در استان یزد پیشگیری می شود.

تسنیم : شهر تکانی در آستانه نوروز - بجنورد
در آستانه فرارسیدن نوروز طرح شهر تکانی نظافت گروهی شهر با همکاری شهرداری بجنورد ، شورای اسلامی شهر، هلال احمر و آتش نشانی و شهروندان عزیز به منظور پاک سازی نظافت شهراجرا شد.

تسنیم : گلزار شهدای چیذر و کهف شهدا
رهبر معظم انقلاب : تکریم شهیدان به آن است که این ملت هرگز در برابر سلطه گران مستکبر سرخم نکنند و زنده نگهداشتن یاد شهدای انقلاب باعث تداوم حرکت انقلاب است

تسنیم : زیارت اهل قبور در آخرین پنج شنبه سال 97
همچون سالهای گذشته، در آخرین پنجشنبه سال، بسیاری از هموطنان با حضور در گلزارهای شهدا و مزار درگذشتگان با قرائت فاتحه و غبارروبی قبور، یاد و خاطره این عزیزان از دست رفته را گرامی داشتند.

تسنیم : دیدار تیم‌های فوتبال تراکتورسازی و پدیده

تسنیم : مراسم گرامیداشت شهیدان باکری
مراسم بزرگداشت سرداران شهید مهدی و حمید باکری شامگاه امروز پنج شنبه 23 اسفند با حضور مقامات لشکری و کشوری در تالار وزارت کشور برگزار شد.

تسنیم : کاروان پیک امید در طرح امداد فرهنگی
کاروان پیک امید در طرح امداد فرهنگی کانون پرورش کودکان و نوجوانان در نخستین سفر خود به سیستان و بلوچستان در روستاهای اطراف زاهدان و زابل به اجرای برنامه های متنوع فرهنگی هنری ویژه مناطق کم برخوردار پرداخت. در این طرح بیش از 4000 کتاب و هدیه های فرهنگی در بین کودکان و نوجوانان این مناطق توزیع شد.

تسنیم : مراسم تودیع و معارفه امام جمعه همدان
صبح امروز در مراسمی در همدان و با حضور حجت الاسلام محمدی گلپایگانی رئیس دفتر رهبر معظم انقلاب و جمعی از مقامات استانی از زحمات آیت الله غیاث الدین طه محمدی امام جمعه سابق همدان قدردانی و حجت الاسلام حبیب الله شعبانی به عنوان نماینده ولی فقیه و امام جمعه جدید همدان معرفی گردید.

 

پیشخوان روزنامه های ایران
پیشخوان روزنامه های ایران